Zoo Tycoon
Věková dostupnost

Zoo Tycoon

Články

Konzole Xbox One je oficiálně v prodeji i v ČR a SR

Stejně jako v případě konzole Xbox 360 jsme si v ČR a SR museli oproti jiným zemím počkat i na zahájení prodeje konzole Xbox One. A opět se čekání protáhlo skoro na rok, i když spíše papírově, protože kdo chtěl, mohl si Xbox One koupit v okolních zemích (typicky Německo) a používat zahraniční účet pro Xbox Live. Ode dneška je však pořízení Xbox One a užívání většiny funkcí Xbox Live mnohem pohodlnější, protože se konzole, hry pro ni a samozřejmě i příslušenství začala oficiálně v ČR a SR prodávat. Společně s tím se také rozeběhla tuzemská verze služby Xbox Live, jakkoli není lokalizovaná do češtiny.

Předobjednávkový balíček nabízí za 10 999 Kč Xbox One s dvojicí her

Český Microsoft potvrdil, že k zahájení prodeje konzole Xbox One v ČR dojde skutečně 5. září, jak už bylo dříve oznámeno (viz článek), doporučená maloobchodní cena se zastavila na částce 10 999 korun a konzole bude k dostání v několika variantách včetně dvojice předobjednávkových bundlů. V levnější variantě tak kupříkladu najdete dvojici her, což není za 10 999 vůbec špatná nabídka.

Zoo Tycoon vypadá jako zábavná rodinná hra

Sloníci! Tygříci! Hadíci! Počítám, že prvotní reakce na Zoo Tycoon budou obecně stejné. Ušklíbnutí, co že to za hloupou dětinskou hru ruší naše nadřazené hodnotné střílečky, simulace, fotbálky. Jenže on Zoo Tycoon vypadá – minimálně z videa, které najdete uvnitř článku – jako velmi pěkná a povedená hra, která se přesně trefuje do cílově skupiny, která je ještě o něco dospělejší.

V Zoo Tycoon osobně nakrmíte žirafu a umyjete slona

Představení nového dílu série Zoo Tycoon pro Xbox One bylo zábavné. Novináři se uchechtávali, ale jinak s respektem sledovali dvojici vývojářů, kteří byli neuvěřitelně zažráni do svého projektu a o krmení žirafy mluvili pravděpodobně se stejným zanícením, jako když Marie Curie-Sklodowská oznamovala objevní radioaktivity. Po pravdě řečeno ty prvotní úsměšky jsem si neodpustil ani já…

Bleskovky

  • 21. 6. 2017 - Předplatitelé Xbox Live mohou z japonského Microsoftu Store zdarma stáhnout Zoo Tycoon pro Xbox One.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
16. prosince 2013
Recenze