Yoshi's Woolly World
Věková dostupnost

Yoshi's Woolly World

Články

Yoshi's Woolly World válcuje konkurenci sladkou roztomilostí

Kirby's Epic Yarn, neskutečně roztomilá a zábavná plošinovka pro Wii, slavila úspěchy u kritiků i hráčů. Srdce davů si získala především originálním herním světem, výborným designem levelů, jednoduchým ovládáním a přílivem zajímavých nápadů. Proměňování v bavlnkové delfíny, létání s raketou, jízda na sáňkách a další prvky nádherně oživovaly klasickou hopsačkovou hratelnost. Celé dobrodružství mělo jen jednu nevýhodu – až na výjimky člověku připadala většina her ze stejného žánru jaksi obsahově chudá. A pak jsem na Gamescomu vyzkoušel Yoshi's Wolly World.

Seriál o skladatelích herní hudby a další články z Konzolista.cz

Naši kolegové z partnerského webu Konzolista.cz se pustili do tematického speciálu a rozhodli se zahájit vydávání profilů nejznámějších skladatelů herní hudby. Zatím je venku jen první díl, ve kterém je řeč o životě a díle dvorního spolupracovníka bývalých LucasArts Petera McConnela. Další díly budou následovat v nejbližší době. Vedle nového seriálu ale Konzolista.cz nabídl tradiční dávku recenzí a vzhledem k nedávné novinářské akci Nintenda i první dojmy z řady chystaných hitů této firmy.

Bavlnkové dobrodružství Yoshi's Woolly World pro Wii U boří hranice roztomilosti

Pamatujete na Kirby's Epic Yarn? Roztomilá hopsačka pro Wii, která sázela na vizuální zpracování z látky a bavlnky. Na E3 oznámený Yoshi's Woolly World tento estetický styl posouvá ještě dál. Všechno tady bude z bavlny a vypadá to tak roztomile, až to pěkné není (je, ale víte jak to Adam myslí, pozn. ed.). Nintendo zkrátka ví, na jaké karty vsadit, a tak na svoji mistrovsky zpracovanou plošinovku opět nabalí specifický grafický styl.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
28. července 2015
Recenze