Yoku's Island Express

Yoku's Island Express

Články

Nejlepší hra s hovniválem je teď zadarmo

Zapomenutý klenot se hlásí o slovo

Best of GamesPlay #11 – srpen

V srpnu udeřila vlna veder, což se nicméně na kvalitě našich videí samozřejmě nijak nepodepsalo. Právě naopak, tentokrát jsme vás neškolili jen v hraní her, ale i v nejlepších technikách focení selfie, skrývání se v temných uličkách a identifikaci hmyzích druhů. Výběr toho nejvtipnějšího, nejchytřejšího a nejúžasnějšího pro vás za minulý měsíc připravil a sestříhal Honza Vondrášek.

GamesPlay - hrajeme pinballovou plošinovku Yoku’s Island Express

Vydavatelské portfolio Teamu 17 je stejně zajímavé, jako pestré. Perfektním důkazem je Yoku’s Island Express, originální kombinace pinballu a 2D plošinovky zabalená do sympatického audiovizuálního kabátku, na kterém můžete oči nechat. Celé se to navíc hraje tak příjemně, nenásilně a zábavně, že si hra nejen naši pozornost zaslouží.

Klonování, král Artuš a pinball se zvířátky? Team17 se chlubí sympaticky nesourodou herní trojicí

Vydavatelské (a vývojářské) studio Team17 má docela talent na vyzobávání nadějných nezávislých kousků, z nichž se pak vyklubou dobré hry. Důkazem toho budiž třeba taková plošinovka Yooka-Laylee, mimozemská budovatelská strategie Aven Colony nebo už teď velmi solidně vypadající The Escapists 2. Na Gamescomu se tihle Britové představili hned s trojicí her – ambiciózním vesmírným dobrodružstvím, artušovskou strategií a havajským pinballem.

Bleskovky

  • 5. 8. 2020 - Z Xbox Game Passu zmizí Kingdom Come, přibudou Darksiders a Dark Pictures

Hodnocení Metacritic:
82/100