Máte námět či připomínku? Napište nám
World of Tanks
Věková dostupnost

World of Tanks

Články

Oslavte 75. výročí konce druhé světové války kooperativním obléháním Berlína ve World of Tanks

Blíží se 8. květen a spolu s ním i výročí dne, kdy po kapitulaci Německa skončila druhá světová válka v Evropě. Od porážky nacistů uběhlo už 75 let a ve World of Tanks to můžete oslavit novým PvE módem Road to Berlin, který potrvá po následující dva týdny. Počítejte s netradičním zážitkem a zajímavými odměnami pro ty nejaktivnější tankisty.

World of Tanks slaví 10. narozeniny vzpomínkou na kuriózní bugy

Onlinová střílečka World of Tanks je s námi už dlouhých deset let, a kromě několika herních událostí oslavujících její první kulatiny a speciálních předmětů v obchodě se tvůrci rozhodli otevřeně zavzpomínat na prapodivné a dosti unikátní chyby, se kterými se hráči v průběhu let setkali a neváhali se s nimi obrátit na technickou podporu.

Nejlepší dnešní aprílové žertíky: Fantasy PUBG, vesmírný War Thunder či vykulený Overwatch

Oznamovat v dnešní den cokoliv seriózního nemusí být zrovna šťastný marketingový tah. 1. duben máme neodmyslitelně spojený s tropením žertů a je tradicí, že i herní firmy si samy ze sebe trochu vystřelí. Podívejme se společně na některé z nejlepších vtípků, které nás dnes rozesmály.

Hry, u kterých jsme strávili nejvíc času

Každý nějakou takovou hru má. Hru, u které proseděl tolik času, že už to nikdy nikdo nespočítá. Hru, která třeba ani není jeho nejoblíbenější, ale vysála z přesýpacích hodin jeho života hotové duny písku. Přesně na takové hry jsme si zavzpomínali i my v redakci. A náš výběr by těžko mohl být rozmanitější.

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

E3 je u konce, bláznivé vzrušení z nových oznámení pominulo, a tak je čas se opět navrátit do příjemné rutiny. Tento týden přinese další řádku nových her, například nový příběh z univerza Life is Strange, očekávané závody napříč Amerikou, speciální edici jedné z nejlepších her loňského roku nebo velké rozšíření oblíbeného simulátoru nezastavitelných pancéřových vozidel.

Po osmi letech existence se World of Tanks převléká do nového enginu. Vychází verze 1.0

„Nový engine, nová grafika, nová hudba, třicet map. Jediné, co zůstává při starém, jsou minimální hardwarové nároky,“ láká trailer na historicky největší update kultovního MMO s tanky v hlavní roli. Pro World of Tanks nastává čas návratu vysloužilých tankistů a přílivu nových zvědavých rekrutů napříč hráčskou demografií. Wargaming svého mazlíčka konečně představuje ve světle, o kterém vývojáři velmi dlouho jen snili.

Bleskovky

  • 19. 3. 10:00 - Do předplatného Xbox Pass Ultimate přibývají "perky" - menší bonusy a DLC do multiplayerových her. Tento měsíc startují ve World of Tanks, Sea of Thieves a Smite.

  • 2. 5. 2017 - World of Tanks poběží na Xbox Scorpio v nativním rozlišení 4k.

  • 11. 2. 2017 - Československý balíček dorazil do konzolové verze World of Tanks. Těšit se můžete na 10 tanků, mapu a 5 misí. (+ infografika)

  • 24. 5. 2016 - Nvidia vydala nové ovladače (v368.22) optimalizované pro hru Overwatch a aktualizace titulů War Thunder a World of Tanks.

  • 8. 2. 2016 - PS4 verzi World of Tanks si za pět dní stáhl z PSN již milion uživatelů.

  • 6. 1. 2016 - Druhá beta PS4 verze World of Tanks bude otevřena od 8. do 10. ledna. Pokud si ji zahrajete, získáte za odměnu tanky T1E6-PS a M22 Locust-PS.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
25. května 2011
Recenze