Wolfenstein II: The Adventures of Gunslinger Joe

Wolfenstein II: The Adventures of Gunslinger Joe

Články

To nejlepší z Games.cz - filmový Tomb Raider, nástupce Theme Hospital a hračky od Nintenda

Hned na začátek musíme říct, že máme v redakci radost. Hernímu průmyslu se nám tenhle týden povedlo opravdu a nefalšovaně překvapit, potěšit i uvést do rozpaků. Za překvapení může rozhodně Nintendo Labo, které nečekal opravdu nikdo. Je sice pravda, že Nintendo bylo ještě před Mariem jakousi „továrnou“ na hračky, ale to bylo dávno. Kartonové Toy-Cony nás zaskočily, ale po prvotním šoku musíme uznat, že na tom vážně něco bude. Potěšení má pak na svědomí duchovní nástupce Theme Hospital, nově oznámená Two Point Hospital. Snad se to tentokrát povede. A rozpaky? Inu, podívejte se na trailer na filmového Tomb Raidera sami…

Do druhého Wolfensteina vpadl Gunslinger Joe, vydá se kosit nácky do vesmíru

Muž a jeho pes, to je vděčná dramatická dvojice objevující se ve spoustě různých dobrodružných příběhů. Nejinak tomu je v prvním DLC k Wolfenstein II: The New Colossus jménem The Adventures of Gunslinger Joe. Milý Joe, bývalý hráč amerického fotbalu, který se hodlá pomstít zlému německému důstojníkovi, ale nevlastní žádnou mrňavou čivavu, nýbrž obrovského, plamenometného panzerhunda.

DLC pro Wolfenstein II: The New Colossus vás zavedou do Chicaga, do vesmíru i na Aljašku

Stále ještě se nemůžete nabažit dobrodružství kapitána B.J. Blazkowicze? Tak to vás musím zklamat, protože DLC pro Wolfenstein II: The New Colossus se oblíbenému americkému Polákovi věnovat nebudou. Místo toho představí trojici nových ulítlých hrdinů, kteří se vydají přispět svou troškou do mlýna k bohabojnému cíli vykopání nacistických zadků zpátky přes oceán. Kdyby snad někdo zapomněl, odkud že je potřeba Hitlerovy pohůnky vyhnat, napoví mu velice americký název: The Freedom Chronicles.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
16. ledna 2018
Recenze