Where the Water Tastes Like Wine

Where the Water Tastes Like Wine

Články

Čínští Američané a velká sleva. Where the Water Tastes Like Wine pořád žije

Spousta her má nějaký příběh. Málokterá jich má stovky. Where the Water Tastes Like Wine je unikátní zážitek, který vás díky čarovné hudbě a skupině talentovaných scenáristů utopí ve slastné depresi, nebo možná v nepříjemném, mazlavém štěstí. Je to hra pro všechny, kdo milují vyprávění – a teď se rozrůstá o další mýty.

Jízdní řád na další týden – indiánská mystika a závody na škváře

Tento týden se připravte spíše na řadu menších, leč neméně zajímavých titulů, které zasahují do spousty žánrů a témat. Vrací se tak kupříkladu hybrid střílečky a realtimové strategie, podíváte se i do bohatého mytologického světa mexických indiánů a nebo si zazávodíte v offroadových vozech. Jízdní řád pro vás namluvil a sestříhal Honza Vondrášek.

Hvězdně obsazená adventura Where the Water Tastes Like Wine stihne únorové vydání

Vůbec jsem nepočítal s tím, že Where the Water Tastes Like Wine je tak blízko vydání, a teď, když už to vím, je moje nedočkavost téměř palčivá. 28. února dorazí něco jako all-stars výprava do hloubek americké psýché, nádherně zpracovaná cesta po Spojených státech plná emocí a mytologie. Stojí za ní spousta extrémně talentovaných autorů i dabérů, mezi nimi například slavný hudebník Sting.

Adventura Where the Water Tastes Like Wine má všechno – folk, absurdní příběhy a Stinga

Poprvé a naposledy jsme o hře informovali již před dvěma lety. Tehdy nás Where the Water Tastes Like Wine zaujala svým grafickým zpracováním a důrazem na vyprávění. Ani jedna složka se během tichého vývoje naštěstí nevytratila. A co víc, s právě oznámenými dabéry v čele s frontmanem kapely The Police jsme ještě více zvědaví.

Programátor Gone Home představil folkovou hru Where the Water Tastes Like Wine

Spoluzakladatel studia Fullbright a programátor Gone Home Johnnemann Nordhagen oznámil prvotinu svého nového studia Dim Bulb Games. Where the Water Tastes Like Wine má být dost netradiční adventura, kombinující 2D vizuály s 3D mapou celé Ameriky. Právě po ní budete v průběhu hry cestovat a potkávat spoustu neznámých lidí. Prostě taková cestovatelská hra.

Bleskovky

  • 5. 8. 2020 - Z Xbox Game Passu zmizí Kingdom Come, přibudou Darksiders a Dark Pictures

  • 3. 4. 2018 - Adventury Where the Water Tastes Like Wine se během prvních týdnů prodalo pouze necelých 5 tisíc kusů.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
22. března 2018
Recenze