West of Loathing

West of Loathing

Články

Vyšlo RPG West of Loathing, kde koně chodí po zadních a lidé jedí vlažné sladkosti

Nastal čas zahrát si tak trochu jiné RPG. Něco zcela jiného než je třeba Skyrim nebo Zaklínač. Něco, kde chybí barvy, kde vážnost je na posledním místě, a kde na tom prvním je opravdu pořádná porce nadsázky. Takže, vezměte do ruky hada a běžte vyprášit kožich zlomyslným klaunům! Vyšla jediná hra svého druhu – West of Loathing.

Střelené RPG West of Loathing příští měsíc ukáže rozlehlý divoký západ

Možná si ještě někdo vzpomenete na zhruba před rokem oznámené nevšední RPG West of Loathing, které mělo původně vyjít začátkem letošního roku. Je vám asi jasné, že tento „slib“ vývojáři z Asymmetric úplně nedodrželi. Hra nakonec vyjde příští měsíc a nabídne opravdu, ale opravdu šílené prostředí divokého západu.

Praštěné westernové RPG West of Loathing je jako Skyrim nakreslený na papír

Vývojářské studio Assymetric Publications rozhodně nemůžete obvinit z toho, že by snad tvořili konvenční hry. Jejich lehce nepříčetné MMO Kingdom of Loathing nabízí neopakovatelné zážitky jako je čelit se svým krotitelem želv strašlivému šavlozubému citrónu v kobkách haiku (kde je opravdu text psaný jen v haiku). Takže se asi nebudete divit tomu, že jejich nový projekt, tentokrát RPG pro jednoho hráče, western West of Loathing je podobně bizarní – a to ani ne tak vizuálním zpracováním, jako obsahem.