Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

Články

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood se odkládá na příští rok

Upíři mezitím ladí notičky pro labutí píseň

Vlkodlak z akčního RPG Werewolf: The Apocalypse – Earthblood bojuje proti ropným společnostem

Na nové informace o Werewolfovi čekáme už od E3 2017, kdy Paradox hru oznámil, aby následně utnul veškeré její komunikační kanály. Rádiový klid skončil o víkendu, kdy probíhal paradoxácký PDXCON a Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na něm nechyběl. Dostáváme tak první, velmi zvláštně laděný trailer, a to je prozatím opět vše.

Francouzský vydavatel Bigben Interactive odkoupil studio Cyanide, tvůrce Styxe a Blood Bowlu

S blížící se výstavou E3 ubývá oznámení her, a naopak přibývá informací z ostatních soudků herního průmyslu. Nová studia vznikají raketovou rychlostí, o něco pomaleji zanikají a sem tam změní majitele. Nedávno došlo k převzetí tvůrců Firewatch společností Valve, nyní tu máme stejný, ale zásadnější krok na francouzském trhu.

E3 2017: Werewolf The Apocalypse představí další část universa World of Darkness

Návštěva stánku Focus Interactive byla všeobecně příjemná, ale nejvíc mi z ní v hlavě utkvěl rozhovor s Julienem Desourteaux. Jde o jednoho z hlavních designérů her s goblinem Styxem a aktuálně pracuje na titulu Werewolf: The Apocalypse. Na rozdíl od ostatních nemá k ruce video, jen několik obrázků z konceptu hry a schematickou mapu, kde se bude děj odehrávat. A k tomu odpovědi na spoustu otázek, protože se rozhodně bylo nač ptát.