We. The Revolution

We. The Revolution

Články

Francouzská revoluce i vesmírné lety, nový Humble Bundle potěší milovníky simulací

Postavte počítač, vyrazte do vesmíru a najděte poklad!

GamesPlay – hrajeme We. The Revolution z Velké francouzské revoluce

Revoluce jsou ošemetná věc a boj proti tyranii se snadno může zvrhnout v nekontrolovaný, krvavý teror. To si názorně ukážeme v dnešním GamesPlayi We. The Revolution, v němž se Vašek stane soudcem pařížského tribunálu během brutálních revolučních let. A bude muset činit rozhodnutí, která úplně neodpovídají právu na spravedlivý proces.

We. The Revolution z vás za měsíc udělá opilého soudce během Velké francouzské revoluce

Do konce Velké francouzské revoluce zbývá ještě dlouhých pět let, které vyplní zejména tísnivá atmosféra a všudypřítomný strach. Ale to soudce Alexis Fidèle v roce 1794 ještě neví, takže se dennodenně vydává do práce. Tímto soudcem jste ve We. The Revolution, pomyslném nástupci skvělých Papers, Please, vy.

Papers, Please z francouzské revoluce? To je We. The Revolution

Tajemná hra We. The Revolution se o sobě zdráhá prozradit jakékoliv konkrétnější informace, ale i z toho mála dohledatelného se jedná o velice zajímavý projekt. Jen považte, kolik her se zabývá jen a pouze Velkou francouzskou revolucí z konce 18. století a kolik z nich na ní nahlíží z velice osobního hlediska? We. The Revolution vás postaví do opravdu nepříjemné pozice, kde se těžkým rozhodnutím nevyhnete.

Bleskovky

  • 23. 4. 2020 - Vyšel příběhový survival Help Will Come Tomorrow od tvůrců We. The Revolution. Podívejte se na trailer o přeživších v sibiřské pustině.

  • 25. 3. 2020 - Tvůrci soudní simulace We. The Revolution to tentokrát zkoušejí se simulátorem obřích robotů s názvem Mech Mechanic Simulator.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
3. dubna 2019
Recenze