zavřít

Papers, Please z francouzské revoluce? To je We. The Revolution

Windows

- Preview autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Tajemná hra We. The Revolution se o sobě zdráhá prozradit jakékoliv konkrétnější informace, ale i z toho mála dohledatelného se jedná o velice zajímavý projekt. Jen považte, kolik her se zabývá jen a pouze Velkou francouzskou revolucí z konce 18. století a kolik z nich na ní nahlíží z velice osobního hlediska? We. The Revolution vás postaví do opravdu nepříjemné pozice, kde se těžkým rozhodnutím nevyhnete.

Hra vás totiž staví do role gamblera a opilce, ale hlavně také soudce u revolučního tribunálu a dává vám tak pochybnou moc nad osudy všech, kteří mají tu smůlu stanout před vaším zarudlým obličejem. Čelit budete revolucionářům a jejich odpůrcům, kriminálníkům, ale i běžným občanům tehdejší Paříže.

Musíte pročítat dokumenty jednotlivých případů, přihlížet k získaným důkazům a vyslechnout si řeč obhájců obou stran. Na základě získaných informací to budete vy a pouze vy, kdo musí rozhodnout ve prospěch spravedlnosti nebo svého vlastního blaha.

We. The Revolution

We. The Revolution se totiž až moc nápadně podobá vynikající hře Papers, Please. I tady totiž máte nějaké povinnosti přiřazené systémem, zároveň se však musíte postarat o svou rodinu. Vaše rozhodnutí tak neovlivní pouze život odsouzeného, ale i vašich příbuzných, vás samotných a v konečném důsledku i vývoj probíhající revoluce.

Až se vám soudcování dostane pořádně pod kůži, možná začnete snovat i vlastní plány, rozhodíte síť intrik a nepozorovaně se zbavíte vysoko postavených politiků a zvrátíte jednu z nejkrvavějších dob historie Francie ve svůj prospěch.

Papers, Please budovalo atmosféru poměrně depresivním vizuálem s mdlými barvami a a pixelartem. We. The Revolution volí naopak velice netradiční formu lowpoly grafiky, která i přes svou barevnost vytváří děsivě reálné scény. Jestli takto bude hra vypadat i v běhu, teď není možné říct. Ze hry neexistuje jediný záběr a neví se ani rok vydání. Jistí jsou jen vývojáři Polyslash, kteří mají za sebou jedinou hru Phantaruk, a jejich vydavatel Klabater.

Tagy: Francie rozhodnutí revoluce historie

Zdroje: oficiální stránka

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.