We Need to go Deeper

We Need to go Deeper

Články

Ponorka We Need To Go Deeper se po dvou letech vynořuje z hlubin early accessu

Kdo by neměl rád Verneův román Dvacet tisíc mil pod mořem? Nejspíš ti, kdo mají strach z hlubokých vod, a pro ně není vhodný ani ponorkový roguelike We Need To Go Deeper. Pokud vás tajemné hlubiny naopak lákají, můžete se do něj vrhnout s dvou- až čtyřčlennou posádkou a konečně ho plnohodnotně prozkoumat.

Fight Club #181 HD: Der Käfer

Natáčení 181. Fight Clubu bylo svým způsobem neobvyklé. Jednak jsme se k němu sešli výjimečně už v úterý, ale hlavně v klubovně usedl, vedle Pavla Dobrovského, Martina Bacha a Petra Poláčka, speciální host - Lukáš Macura z Cinemaxu. Jinak byla ale náplň tradiční. Opět jsme si vybrali několik událostí, které nás v minulém týdnu zaujaly, a probrali jsme je odshora dolů a zase zpátky.

We Need to go Deeper slibuje podmořské dobrodružství ve stylu Julese Vernea

Čas na další rogue-like titul, tentokrát z velmi netradičního prostředí. Retro 2D styl We Need to go Deeper (ano, také jsem si vzpomněl na známý mem) evokuje podmořské příběhy z pera Julese Vernea. Bitvy s obřími chobotnicemi či obludami, které dírou v trupu vaší žluté ponorky vlezou na palubu, pumpování vody ven a samozřejmě umírání, protože tohle je rogue-like a umírání k tomuto žánru patří.