Warhammer 40,000: Mechanicus

Warhammer 40,000: Mechanicus

Články

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

Vyšla další hra ze světa WH40K – Warhammer 40,000: Mechanicus

Včera jsme si ve videu představili ještě docela čerstvou tahovou strategii Space Hulk: Tactics z obrovského světa Warhammer 40,000, a už je tu další adept na potrápení vašich taktických dovedností. Warhammer 40,000: Mechanicus možná nenabízí tolik stísněné prostory sešrotovaného Space Hulku, ale má vlastní těžko odolatelná lákadla.

Tahovka Warhammer 40,000: Mechanicus poprvé představí technologicky nejvyspělejší armádu Impéria

Warhammer to v posledních letech slušně rozjíždí na poli videoher, a to jak v podobě fantasy, tak i sci-fi univerza. Považte sami loňský rok – Total War: Warhammer II, Dawn of War III, Sanctus Reach, Space Wolf. Teď to porovnejte s oznámeními na letošek – Warhammer: Vermintide II, Inquisitor – Martyr, Gladius – Relics of War, Battlefleet Gothic: Armada 2, The Horus Heresy: Betrayal at Calth, a teď se k nim přidává ještě Mechanicus. Ten se točí kolem imperiální armády Adeptus Mechanicus, která vyniká svými pokrokovými technologiemi.

Bleskovky

  • 23. 6. 2020 - Fajnová tahovka Warhammer 40,000: Mechanicus míří na konzole

  • 2. 4. 2020 - Taktická tahovka Warhammer 40,000: Mechanicus vyjde v květnu na Switch.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
7. ledna 2019
Recenze