Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War

Články

„Na další Dawn of War snad dojde,“ zní z Relicu

Dobrá, není to úplná jistota, ale zdá se, že v Relic Entertainment hodlají přijít s třetím dílem populární RTS Warhammer 40 000: Dawn of War. Celkem zřetelně to naznačil Quinn Duffy z Relicu. Ten po krachu THQ koupila Sega a momentálně se studio chystá vypustit do světa sovětské válečné psy v Company of Heroes 2. Pak ale, jak se zdá, kromě tvorby DLC bude na propgramu dne bádání po tom, zda vyrobit další Dawn of War.

Šéf THQ potvrzuje vývoj Warhammer 40k: Dawn of War III

Šéf hlavní herní divize THQ Danny Bilson nedávno nadhodil, že během herní výstavy v Německu na konci srpna dojde k ohlášení nové hry. Všichni doufali v Homeworld III, což ještě stále není vyloučeno, ale zdá se, že nakonec půjde o Dawn of War III. Vývoj DoW III potvrdil Bilson Eurogameru už minulý rok a dnes a to udělal znovu s tím, že vývojáři z Relicu kombinují prvky z prvního i druhého dílu a přidávají k tomu elementy zbrusu nové. Do konkrétních detailů Bilson nezachází, omezuje se na konstatování, že až to uvidíme, posadíme se z toho na zadek. To ale říkají všichni a pořád.

Real-time strategie Warhammer: Dawn of War

Studio Relic Entertainment, které budete znát jako tvůrce RTS Impossible Creatures, nyní pracuje na novém real-time strategickém projektu vycházejícím z post-apokalyptického světa známé stolní hry Warhammer 40,000.

První ukázky z RTS Warhammer: Dawn of War

Na podzim letošního roku by měla spatřit světlo světa první real-time strategie vycházející ze světa Warhammer 40 000 - Dawn of War.

Bleskovky

  • 16. 3. 2021 - S nejnovějším číslem časopisu White Dwarf dostanete 12 her podle Warhammeru

  • 15. 7. 2020 - Nový Humble Bundle nabízí starší kousky z univerza Warhammer

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
21. října 2004
Recenze