Warframe

Warframe

Články

Steam vyzdvihuje ve svých výročních statistikách Kingdom Come, Beat Saber, DayZ, nebo třeba Factorio

Sice už si musíme zvykat na psaní nového čísla nového roku, ale ještě nějakou dobu se budeme setkávat s hodnotou 2019 v různých souhrnech a statistikách. Steam vypracoval pět kategorií, ve kterých poukazuje na nejvýdělečnější a nejhranější hry loňského roku, mezi kterými nechybí české novinky i stálice.

Ve Warframe: Empyrean konečně vyrazíte ke hvězdám

Vesmírné fantasy plné kybernindžů, krkolomné, adrenalinové akce, prazvláštních slov, podmanivě stylového výtvarného projevu a až nečekaně zajímavého příběhu je tu s námi už bezmála sedm let. Z pokašlávajícího outsidera se příkladnou péčí autorů ze studia Digital Extremes postupně stala pekelně rozjetá mašina. A žádné zpomalení se nechystá, což dokládá i nedávný velký update Empyrean.

GamesPlay – podívali jsme se na zoubek skvělé Warframe

Warframe patří mezi hry, o jejichž existenci víme od samotného začátku, ale kdokoliv z nás zkusil do hry skočit s odstupem pár let od startu, zděšeně se vrátil do reality. Komplexní systémy, a ne zrovna přívětivý vstup pro nováčky nás rychle vyhnaly. Konečně jsme ale dostali šanci hru prozkoumat a představit pomocí někoho, kdo už si ve Warframe odkroutil pár set hodin a výsledek si můžete prohlédnout v našem GamesPlayi.

Warframe vylepší vesmírné souboje a jednoho hráče pošle do kosmu

Slyšeli jste někdy o Tennoconu? Pokud ano, s velkou pravděpodobností jste alespoň trochu fanoušci Warframe. Každoroční festival kooperativní free-to-play střílečky nebyl ani počtvrté chudý na zajímavé novinky. V půlhodinovém demu tvůrci předvedli novinky kolem vesmírných soubojů z nadcházejícího dodatku Empyrean a ukázali i úvodní filmeček od hollywoodského režiséra Dana Trachtenberga.

Bleskovky

  • 1. 12. 15:04 - Warframe čeká dosud největší příběhové rozšíření

  • 27. 2. 2020 - Super Smash Bros. Ultimate se dočkají postavy z Warframe, s ostatními hrdiny se utká Lotus.

  • 9. 7. 2018 - Panic Button pracuje na Switch verzi hry Warframe. (+ video)

  • 14. 3. 2018 - Warframe, do kterého se zaregistrovalo již 38 milionů hráčů, slaví 5. narozeniny.

  • 25. 7. 2017 - Vyšel "remaster" update Chains of Harrow pro PS4 a Xbox One verzi hry Warframe, který rovněž přidává nový obsah.

  • 22. 12. 2016 - Warframe obdrží podporu PS4 Pro, Vulkan / DX12 i HDR, funkce crossplay se však hráči nedočkají.

Hodnocení čtenářů:
100/100