War Thunder
Věková dostupnost

War Thunder

Články

Olbřímí update War Thunderu přidává italské námořnictvo

A spoustu unikátních válečných strojů a lepší crossplay

Nejlepší dnešní aprílové žertíky: Fantasy PUBG, vesmírný War Thunder či vykulený Overwatch

Oznamovat v dnešní den cokoliv seriózního nemusí být zrovna šťastný marketingový tah. 1. duben máme neodmyslitelně spojený s tropením žertů a je tradicí, že i herní firmy si samy ze sebe trochu vystřelí. Podívejme se společně na některé z nejlepších vtípků, které nás dnes rozesmály.

Severní vítr do War Thunder přivál ray tracing a švédská letadla

Válečná free-to-play akce War Thunder se s updatem 1.95 Northern Wind vydává do Skandinávie. Gaijin Entertainment ke stávající nabídce přidává nový švédský letecký technologický strom, dvojici vozidel a námořní mapy inspirované severskými státy. Spolu s nimi přichází také realističtější nasvícení scén díky podpoře ray tracingu, fyzicky správná simulace jisker a technologie HDR.

War Thunder s Dejvem – druhá část

Opět se vracíme s videem, které se věnuje změnám ve War Thunderu a opět s Davidem Pekarikem. Zatímco minulý díl byl věnovaný letadlům a tankům, tento se zaměřil na lodě a pak velmi specifickou větev v podobě italských tanků, které se ukázaly být nečekaně zábavnými…

War Thunder s Dejvem – první část

Dlouho jsme se snažili pokrýt populární free-to-play hry a dlouho jsme s různými tituly měli problém, protože vyžadují velkou časovou investici a zapálení. Nicméně, tentokrát se nám podařilo trefit se do černého a díky nadšení Davida „Dejva“ Pekarika, zapáleného wargamera, můžeme začít zpracovávat některé tituly, kterým bychom se chtěli více věnovat. Tentokrát je to War Thunder a první ze dvou videí, které se věnují současné podobě hry, která urazila pořádnou cestu.

War Thunder se s updatem 1.87 „Locked On!“ posouvá do moderního konfliktu

Společnost Gaijin Entertainment nedávno oznámila a také vydala velkou aktualizaci obsahu s číslem 1.87 pro svou vojenskou bojovou hru War Thunder. Její vydání posouvá technologii bojových vozidel ve hře ještě o kus dál a dovoluje tak hráčům utkat se ve strojích z konce 20. století, z nichž některé byly zařazeny do výzbroje dlouho po konci studené války. Kromě nové úrovně bojových vozidel zažije svůj debut i mnoho nových letounů a plavidel.

Bleskovky

  • 12. 8. 15:59 - War Thunder láká na Operaci L.É.T.O.

  • 20. 3. 2018 - War Thunder nabídne cross-play mezi PC a Xbox One.

  • 30. 10. 2017 - MMO War Thunder míří na Xbox One a Xbox One X.

  • 20. 9. 2017 - Vyšla nová aktualizace (v1.71) pro War Thunder, která zahrnuje vozidla z období 2. sv. války a války ve Vietnamu.

  • 24. 5. 2016 - Nvidia vydala nové ovladače (v368.22) optimalizované pro hru Overwatch a aktualizace titulů War Thunder a World of Tanks.

  • 13. 10. 2014 - Nový update (v1.43) pro War Thunder přidává do hry 40 nových vozidel a 4 lokace.

Hodnocení Metacritic:
76/100