War of the Roses

War of the Roses

Články

Aktuálnímu Humble Bundle vládne Paradox s nabídkou strategií v čele s Crusader Kings II

Za pozornost stojí téměř každý Humble Bundle, ale ten aktuální obzvlášť. Vládne mu známý vydavatel Paradox Interactive, díky kterému si mohou přijít na své všichni milovníci historických strategií. Jedním z největších taháků aktuálního Bundlu je bez pochyby povedená strategie Crusader Kings II, včetně datadisku Sons of Abraham. Potěší také Hearts of Iron III a nebo akční War of the Roses: Kingmaker.

War of the Roses přivítala skotské žoldáky výraznými změnami

Padesát tisíc bojovníků na začátku, osmadvacet tisíc mrtvých na konci. Po pár hodinách bojů. Taková je statistika bitvy u Towtonu, která je označována za nejkrvavější vojenský střet, k němuž došlo na anglické půdě. Hovořím tu o tom jenom proto, že po rozkliku najdete trailer, který tuhle bitvy prezentuje v rámci středověké rubanice War of the Roses.

Na War of the Roses se chystá zima a velké bitvy

Středověká multiplayerovka War of the Roses se ve středu dočká bezplatného updatu s...

Středověká rubanice War of the Roses představila první DLC

Podobně jako Halo 4 bude i War of the Roses dostávat pravidelné přídavky do multiplayeru. DLC pro War of the Roses sice nebudou tak robustní a vymakané jako celý mód Spartan Ops, ale zrovna první kousek vypadá docela masitě. Hlavním tahákem bude asi zbrusu nový mód, Pitched Battle, který potěší především hardcore hráče, protože jakmile vám někdo dýkou udělá z ksichtu cedník (a že to ve WotR jde hodně dobře), jen tak to nezapudrujete. Smrt bude totiž permanentní.

War of the Roses čekají nové mapy, módy i zbraně

Od vydání multiplayerové historické rubačky War of the Roses (recenze bude brzy) uplynulo sotva čtrnáct dní, takže si herní komunita teprve zvyká na pravidla středověkého boje, ale Paradox s Fatsharkem už stejně anoncují nový obsah. Holt, dnešní doba je hektická a kdo není aktivní, ten jakoby nebyl. Každopádně, už v listopadu se hráči WotR dočkají přídavku v podobě sady nových zbraní a brnění včetně nové kuše, halapartny maltézských rytířů či těžkého brnění milánské odnože téhož rytířského řádu, které si můžete nabarvit dle své představivosti z desíti barevných variant.

War of the Roses vám připomíná svůj brzký příchod

Už jen cca dva týdny a bude tady multiplayerová středověká akce War of the Roses, která se pokusí ve větším měřítku uspět na poli, kde si už malá, ale soudržná komunita kolem všech možných expanzí a modů Mount and Blade: Warband vydobyla své místo na herním slunci. Trailer sám ukazuje pár nových záběrů a chlubí se atraktivním kabátkem.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
27. listopadu 2012
Recenze