Středověká rubanice War of the Roses představila první DLC
zdroj: tisková zpráva

Středověká rubanice War of the Roses představila první DLC

20. 11. 2012 16:40 | Preview | autor: Adam Homola |

Podobně jako Halo 4 bude i War of the Roses dostávat pravidelné přídavky do multiplayeru. DLC pro War of the Roses sice nebudou tak robustní a vymakané jako celý mód Spartan Ops, ale zrovna první kousek vypadá docela masitě. Hlavním tahákem bude asi zbrusu nový mód, Pitched Battle, který potěší především hardcore hráče, protože jakmile vám někdo dýkou udělá z ksichtu cedník (a že to ve WotR jde hodně dobře), jen tak to nezapudrujete. Smrt bude totiž permanentní.

Co jedno kolo v Pitched Battle, to jeden život. Pokud zemřete, musíte si počkat do dalšího kola. Léčení ran a oživování soupeřů tak bude důležitější, než kdy jindy, jinak máte po ptákách a čekáte do dalšího kola. Takže vlastně takový last man standing aneb kdo to vydrží do konce. Alespoň trochu by to mohlo přidat na realističnosti či uvěřitelnosti středověkého zasazení hry, což nebude na škodu.

Vedle nového módu dostanete taky spoustu nové výbavy. Bude to například speciální meč Kingmaker a nové těžké brnění s různými možnostmi obarvení. K brnění dostanete i jednu novou přilbu a rovnou čtyři nová hledí. Největší přírůstek bude ale na poli zbraní, kdy dostanete rovnou sedm nových kousků, takže budete mít soupeře čím prohánět.

Paradox budou dělat tuhle středu živý stream ze hry, ve kterém představí nový mód a všechny další přírůstky. Stream najdete ve středu v sedm večer na téhle adrese. Všechny tyhle parádičky pak budou k dispozici ve hře také ve středu.

Nejnovější články