zavřít

Na War of the Roses se chystá zima a velké bitvy

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Středověká multiplayerovka War of the Roses se ve středu dočká bezplatného updatu s...

Středověká multiplayerovka War of the Roses se ve středu dočká bezplatného updatu, který se jmenuje Winter Has Arrived a tematicky se bude věnovat hlavně bitvě u Wakefieldu, kde se proti sobě postavily síly Yorků a Lancasterů a která skončila mrtvým Richardem, vévodou z Yorku a bitvou u Towtonu, označované za největší a nejkrvavější bitvu na anglické půdě, kde dostali pořádnou nakládačku Lancasteři. Co se týče samotného updatu, přinese hned několik věcí. Nepřekvapivě půjde o dvě mapy zasazené do zimního, tedy zasněženého prostředí – obě jsou inspirované zmíněnými reálnými bitvami, u Wakefieldu a Towtonu. V rámci updatu se objeví i několik nových zbraní a kusů vybavení. A objeví se i nové zbraně s křesťanskou (a vánoční) tématikou, dýka a meč. War of the Roses se ve středu dočká bezplatného updatu s názvem Winter Has Arrived a tematicky se bude věnovat hlavně bitvám u Wakefieldu a Towtonu. V té první se proti sobě postavily síly Yorků a Lancasterů a skončila smrtí Richarda, vévody z Yorku. Bitva u Towtonu bývá označována za největší a nejkrvavější střet na anglické půdě, kde dostali pořádnou nakládačku Lancasteři.

Co se týče samotného updatu, přinese hned několik věcí. Nepřekvapivě půjde o dvě mapy zasazené do zimního, tedy zasněženého prostředí – obě jsou inspirované zmíněnými reálnými bitvami. V rámci updatu se objeví i několik nových zbraní a kusů vybavení s křesťanskou (a vánoční) tématikou, třeba dýka a meč. 

Tagy: akční multiplayer update středověká

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.