Záznam tiskové konference Ubisoftu
zdroj: tisková zpráva

Záznam tiskové konference Ubisoftu

11. 6. 2018 20:10 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Tisková konference Ubisoftu je za námi a rozhodně stála za pozornost a to i když nedošlo na ukázání nového Splinter Cellu. Bohatě to ale vyhradila nová videa a informace o hrách, které Ubisoft už vydal a dále podporuje, a nebo o těch, které teprve vydá a víme o nich. Srdce asi všech ve studiu si ukradl Assassin’s Creed Odyssey, který se oproti údajným uniklým informacím neodehrává za Flaviovské dynastie, ale mnohem hlouběji v historii, během zlaté éry městských států a Peloponéských válek. Na záznam tiskovky a naši následnou debatu ve studiu a s diváky se můžete podívat v článku.

Show začala klasicky šíleně s tančící pandou a oznámení Just Dance 2019. Celkově spokojený tón se nesl celou konferencí a není divu, klíčovým značkám se daří a firma zabránila převzetí ze strany Vivendi. Některým z nás sice chyběla už druhý rok absentující Aisha Tyler, ale jinak celý program slušně odsýpal, což není na E3 vůbec zvykem. Ostatně podívejte se sami.

- Beyond Good and Evil 2 se prezentovala novým povedeným videem, ale kdy hra vyjde je ve hvězdách
- Stylově byl oznámený nový díl Trials, který nese podtitul Rising.
- Na překvapivý hit v podobě Mario and Rabbids letos navázalo bližší představení datadisku s Donkey Kongem
- Chystaná The Division 2 byla předvedená nejen v dalších videích, ale také jsme se dozvěděli, jak bude probíhat specializace postav, že zde budou raidy a všechna DLC budou zdarma
- For Honor se dočká masivního rozšíření Marching Fire v podobě čtvrté hratelné strany – Wu Linu, což jsou čínští válečníci. Kromě toho se objeví i nový mód s obléháním pevností.
- Assassin’s Creed Odyssey vyjde ještě letos v říjnu.
- Pirátská Skull and Bones ukázala nádherný trailer a nové herní prvky, které kombinují PvP a PvE.
- Starlink: Battle for Atlas se pořád drží modulárních lodí, které si připojíte na gamepad, ale spolupráce s Nintendem přinesla na Switch exkluzivní loď Star Foxe.
- Ukázal se i VR titul Transference s Elijah Woodem a vypadá dost strašidelně.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Nejnovější články