Transference

Transference

Články

Záznam tiskové konference Ubisoftu

Tisková konference Ubisoftu je za námi a rozhodně stála za pozornost a to i když nedošlo na ukázání nového Splinter Cellu. Bohatě to ale vyhradila nová videa a informace o hrách, které Ubisoft už vydal a dále podporuje, a nebo o těch, které teprve vydá a víme o nich. Srdce asi všech ve studiu si ukradl Assassin’s Creed Odyssey, který se oproti údajným uniklým informacím neodehrává za Flaviovské dynastie, ale mnohem hlouběji v historii, během zlaté éry městských států a Peloponéských válek. Na záznam tiskovky a naši následnou debatu ve studiu a s diváky se můžete podívat v článku.

Psychologický thriller Transference vás pustí do hlavy obsedantního muže a jeho rodiny

Dovolím si tvrdit, že trailer na hru Transference byl tím nejzáhadnějším a nejpodivnějším z celé konference Ubisoftu. Frodo (Elijah Wood) v něm velice neurčitě popisuje schopnost virtuální reality vykreslovat lidské myšlenky, které pak slouží jako základ strhujícího příběhu. Tisková zpráva je sice obsáhlejší, co do počtu slov, ale i tak je velice obtížné udělat si o připravované hře nějaký konkrétnější obrázek.

Bleskovky

  • 18. 9. 2018 - Vyšla podivná adventura Transference od Elijaha Wooda. Podporuje VR a vydrží vám pouze 1,5 hodiny.

  • 21. 8. 2018 - Psychologický thriller Transference od Ubisoftu vyjde 18. září. V PS Store je nyní dostupná PS4 demoverze, jejíž příběh se odehrává před událostmi z plné hry.

  • 12. 6. 2018 - SpectreVision spolupracuje s Ubisoftem na VR adventuře zvané Transference, do obchodů dorazí na podzim.

  • 25. 5. 2018 - Ubisoft s sebou na E3 2018 přiveze The Division 2, Beyond Good & Evil 2, For Honor, Skull & Bones, Starlink: Battle for Atlas, Transference.

Hodnocení Metacritic:
71/100