Psychologický thriller Transference vás pustí do hlavy obsedantního muže a jeho rodiny
zdroj: Archiv

Psychologický thriller Transference vás pustí do hlavy obsedantního muže a jeho rodiny

14. 6. 2017 12:15 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Dovolím si tvrdit, že trailer na hru Transference byl tím nejzáhadnějším a nejpodivnějším z celé konference Ubisoftu. Frodo (Elijah Wood) v něm velice neurčitě popisuje schopnost virtuální reality vykreslovat lidské myšlenky, které pak slouží jako základ strhujícího příběhu. Tisková zpráva je sice obsáhlejší, co do počtu slov, ale i tak je velice obtížné udělat si o připravované hře nějaký konkrétnější obrázek.

Transference vzniká ve spolupráci studií FunHouse a SpectreVision, přičemž zakladatelem druhé jmenované je právě Elijah Wood. Transference vám pomocí virtuální reality představí zrekonstruované myšlenky obsedantního muže. V jeho myšlenkách budete bloudit tajemným domem, odhalovat osobní tajemství a potkávat se s členy jeho rodiny. I jejich příběh se vám bude postupně odhalovat, a vaše jednání s nimi má mít dopad na osud celé rodiny.

zdroj: Archiv

„Věříme, že přineseme překrásnou a strhující hru, která otřese životy hráčů, a zanechá v nich silný dojem i po sundání headsetu,“ dodává výkonný ředitel Elijah Wood. Transference vyjde na jaře 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s podporou virtuálních realit PSVR, Oculus Rift a HTC Vive.

Nejnovější články