Záznam tiskové konference Sony
zdroj: tisková zpráva

Záznam tiskové konference Sony

12. 6. 2018 2:10 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Tisková konference Sony je za námi a nutno říct, že reakce na její samotnou dramaturgii jsou poněkud rozpačité. Občas ztrácela tempo a i přes kratší stopáž se divák mohl občas nudit. Naštěstí tohle všechno ale kompenzovala kvalita videí z her a několik velmi příjemných překvapení a ohlášení. Neukázaly se totiž jen čtyři velké chystané tituly, o nichž se hovořilo, ale byl třeba oznámený i Nioh 2.

Začátek celé konference ovšem patřil The Last of Us II a v redakci jsme se nemohli shodnout, zda šlo o nejlepší moment tiskovky Sony nebo nejlepší moment všech tiskovek – a doposud jsme se neshodli. Nicméně kromě vystoupení Gustava Santaolally tu hlavně bylo dvanáctiminutové video, které bylo prostě… dechberoucí. Pokud jste snad pochybovali, že druhý díl nedostojí odkazu jedničky, tohle video vám tyto pochyby vyvrátí.

- Ghost of Tsushima se prezentovala novým videem, v němž jsou viděti záběry z hraní a že se je nač koukat!
- Majitelé PS Plus nově dostanou do své knihovničky Call of Duty: Black Ops III a k tomu pro hru vychází kvarteto přepracovaných map.
- Destiny 2 se dočká nového rozšíření Forsaken, v němž podle všeho zemře Cayde-6.
- Kodžimovo Death Stranding také ukázalo záběry z hraní, ale že bychom byli o mnoho moudřejší se říct nedá. Ostatně jsme se o dalším otazníku nad hrou dost diskutovali.
- Dalším překvapivým oznámením bylo akční sci-fi Control od Remedy, tvůrců Maxe Paynea či Quantum Break.
- Velmi pěkně se představil i remake Resident Evilu 2. Leonův návrat vypadá velmi nadějně.
- Další trailer na Kingdom Hearts III přinesl nové postavy z Disneyho bezedné zásoby – Pirátky z Karibiku.
- Video ke Spider-Manovi pak prezentovalo boj ve vězení a rovnou trojici jeho úhlavních nepřátel.
- Ve finále pak jako dodatečné překvapení působil (asi malý) VR titul od From Software Déraciné, který opravdu nemá se Souls sérií nic společného.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Nejnovější články