zavřít

Spider-Mana čeká souboj s tvrdohlavým Hammerheadem

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Město, které nikdy nespí, což je oficiální název season passu letošního Spider-Mana, odhaluje svého druhého záporáka, který nedá spát Peterovi Parkerovi. Nejdelší období klidu měl Peter po vydání své skvělé hry, jelikož Black Cat vystrčila fousky až zhruba měsíc a půl poté. Avšak po jejím řádění si Spider-Man nemůže vzít ani měsíc volna, protože Hammerhead začne dělat bordel příští týden.

Druhé DLC s názvem Turf Wars se konečně oficiálně představuje světu. V jeho čele je velice nesympatický boss Hammerhead s velice nehezkým, ehm, čelem. Podivný zjev není způsobený nehodou, ale chirurgickou operací, pomocí které si nechal zpevnit lebku. To aby mohl rozdávat opravdu tvrdé hlavičky.

Jakožto jeden z mnoha mafiánských bossů vystupuje na světlo po pádu předchozího krále New Yorku – Kingpina. V cestě za absolutní mocí mu stojí odhodlaná policistka Yuriko Watanabe, která se logicky neobejde bez pomoci dobrého souseda Spider-Mana.

DLC Turf Wars hru obohatí o příběhové mise, nové základny a zločiny (nepřátelé si přinesli opravdu těžké kalibry), výzvy a trofeje. Nezapomnělo se ani na trojici zbrusu nových obleků, mezi kterými najdete klasický komiksový Iron Spider Armor, Spider-Man MK I a Spider-Clan Suit z komiksu Marvel Mangaverse.

V pořadí druhé DLC vyjde již 20. listopadu. Bohužel se ho nedožije tvůrce Spider-Mana Stan Lee, který včera zemřel ve svých úctyhodných 95 letech. Útěchou je, že se aspoň dočkal opravdu skvělé hry s jedním z jeho nejslavnějších hrdinů, ve které si navíc střihl své ikonické cameo. Excelsior!

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět

Zdroje: blog.playstation

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.