zavřít

GamesPlay – hrajeme výborného Spider-Mana

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další exkluzivitka od Sony a další trefa do černého. Spider-Man se po opravdu mnoha pokusech dočkal videohry, za kterou se nemusí stydět. DC se svým Batmanem už není jednoznačným králem her podle komiksu, protože Marvel se konečně může chlubit konkurenceschopným titulem. Že se to povedlo, nedokazuje jen naše devítková recenze, ale třeba i Metacritic, kde už od 92 kritiků vychází průměrné hodnocení na skvělých 87.

Oficiální vydání hry připadá na dnešní druhou hodinu, kdy je nám zároveň umožněno zalétat si po New Yorku veřejně. A to by bylo, toho nevyužít. Patrik se pokusí vyhnout důležitým příběhovým zvratům, kterými je hra doslova napěchovaná. Jen si na všechna ta překvapení a pomrknutí přijďte sami. Sekundovat mu bude Šárka, která si se Spider-Manem už také trochu potykala.

Pokud máte na konto pavouka nějaké dotazy, směřujte je do chatu na YouTube.

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.