zavřít

Spider-Man ukázal stealth a souboj s Fiskem

PlayStation 4

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nový, a tentokrát opravdu slibně vypadající herní Spider-Man dorazí na PlayStation 4 za měsíc. Videí jste mohli vidět už poměrně dost, včetně obsáhlých záběrů přímo z hraní. Další video je ale přeci jen trochu jiné, protože v něm kreativní ředitel Bryan Intihar přímo vysvětluje jednotlivé mechanismy.

Hned v úvodu dlouhého videa zaplesá srdéčko těch, kteří preferují kradmý postup. Spider-Man je mistr neslyšného zneškodňování nepřátel. Umí je nalákat do svých sítí a zavěsit ke stropu mimo zraky ostatních stráží. Jak už ale jistě víte, v souboji je pavoučí muž možná ještě schopnější.

Sám jsem byl překvapený, s jakou elegancí se elastický Spider-Man přesouvá od jednoho padoucha k druhému, nadhazuje si je do vzduchu, mrská jimi po ostatních a neustále je zasypává lepivou hmotou. V hratelné ukázce na E3 (dojmy) nebyl žádný problém do systému proniknout, ale ani náhodou se mé snažení nemůže rovnat symfonii, kterou ve videu níže předvádí zjevně zkušený tvůrce.

Počínaje druhou třetinou uvidíte průběh vůbec první mise hry, které samozřejmě nechybí výukové prvky. Ty naštěstí neubírají nic na epičnosti masivního přepadení Fiskova mrakodrapu. Poté, co si to Spider-Man pár pohotovými pohyby vyřídí se slabou ochrankou, ho o pár pater výš čekají o něco náročnější soupeři v plné zbroji se štíty.

Ale i s těmi si hravě poradí, aby následně celá mise vyeskalovala soubojem s bossem – Wilsonem Fiskem, alias Kingpinem. Závěr videa se zase věnuje Peteru Parkerovi a jeho tetě May. Důraz na příběh je patrný, ale nebude chybět otevřené prostředí, při jehož průletu získáváte malé množství zkušeností za předvádění parádiček.

Pokud si hra udrží tempo prezentované ve videích, mohli bychom se 7. září po opravdu dlouhé době dočkat důstojné adaptace této marvelácké ikony. Spider-Mana si můžete předobjednat ve třech různých edicích – standardní, deluxe a sběratelské s figurkou.

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět E3 2016

Zdroje: PlayStation Lifestyle

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.