zavřít

Spider-Man sundává masku a ukazuje se tak Peter Parker i další známé postavy

PlayStation 4

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Sony představila další díl v sérii herních adaptací Spider-Mana na letošní výstavě E3. Tehdejší záběry ze hry odhalily soubojový systém, klasické poletování po městě na pavučinách, QTE, Wilsona Fiska a hlavního záporáka Mistra Negativa. Nový trailer upouští od akčních pasáží a zaměřuje se spíše na příběh.

Wilson Fisk, též známý jako Kingpin, je konečně za mřížemi a Spider-Man si tak může dopřát zaslouženého odpočinku. To se samozřejmě týká i osobního života Petera Parkera, který si tak najde více času na svou zrzavou přítelkyni Mary Jane, tetu May, kámoše Milese a třeba se bude věnovat i škole a zájmovým aktivitám.

Jednou z nich je kupříkladu starání se o útulky pro bezdomovce, které po celém městě zřizuje hodný chlapík Martin Lee. Peter tou dobou ještě netuší, že Leeova slova: „Postarej se o toto místo. Představuje to nejlepší ze mě,“ jsou myšlena naprosto vážně. Lee má totiž svou temnou stránku, která devastuje město pod jménem Mister Negative.

Zasloužený odpočinek pavoučího mladíka tak znenadání končí a město New York opět potřebuje svého modročerveného zachránce. Ale Peter má tentokrát pomocníky. K ruce mu jistým způsobem bude Mary Jane, ale i kapitánka Watanabe, s jejichž pomocí se pokusí zastavit řádění Mistra Negativa, udržet vše v tajnosti před tetou May a dokonce se objevuje další hrozba v podobě Osbornovy kandidatury na starostu.

Ale ani s Fiskem nemusí být vše tak definitivní. Klidně by mohl posloužit jako dočasný spojenec v boji se společným protivníkem a s jeho démonickými kumpány. Sony si stále nechává přesné datum vydání Spider-Mana pro sebe, takže nadále platí příští rok exkluzivně na PlayStation 4.

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.