zavřít

Spider-Man ukazuje pohyb i boj, schovává tajemného záporáka

PlayStation 4

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kvalita filmů se Spider-Manem může být kolísavá, ale loňský Homecoming potvrdil, že je pavoučí kluk momentálně ve skvělé formě. A jeho herní verze od Insomniac zrovna tak, nebo to tak alespoň vypadá podle dema, které Sony letos prezentovalo na své E3 konferenci.

Spidey se zaplete do problémů s Elektrem, jako na potvoru zrovna ve vězení, kde sedí všichni padouši, o jejichž zatčení se za uplynulých osm let zasloužil. A jaká to náhoda, záporáci Scorpion a Rhino jsou mezi nimi také.

Bojové schopnosti Spider-Man prezentuje na partičce náhodných osvobozených vězňů a působí dynamicky, zároveň se mezi nimi neobjevuje nic, co bychom od něj nečekali – nechybí přitahování nepřátel pomocí pavučiny a spousta akrobatických prvků. Boj působí méně těžkopádně než třeba ten v Batmanovi, ale může to být jen tím, že je mezi dvěma superhrdiny zhruba padesátikilový rozdíl.

Větší výzvou tak pro Insomniac bude poradit si s plynulým pohybem po městě, protože ten může skvěle fungovat ve vyleštěné části hry určené pro prezentaci, ale v celém otevřeném světě už je to komplikovanější. Každopádně je ale myšlenka rychlého cestování pomocí vystřelování pavučiny a přitahování se k domům a dalším povrchům velmi lákavá, pokud bude funkční a zábavná.

K zloduchům se po krátké honičce, která zahrnuje helikoptéru, spoustu blesků, hromadu akrobacie a detailní záběry na Spíďovo vypracované pozadí v elasťákách, připojí ještě Mister Negative. V téhle přesile je porážka nevyhnutelná, nicméně přichází záchrana v podobě cliffhangeru.

Spider-Man dorazí exkluzivně na konzoli PlayStation 4 letos 7. září a jak už je u velkých titulů od Sony v poslední době zvykem, vyjde v kompletní české textové lokalizaci. Takže si ho můžete vychutnat, i když vaše angličtina končí u komiksových bublin a BOOM!

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.