zavřít

Řady Marvel’s Avengers rozšiřuje elastická dívka Ms. Marvel

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow a Captain America nebudou jediné postavy akční hry Marvel’s Avengers, jejichž superschopnosti si sami vyzkoušíte. Díky novému traileru víme, že se k nim přidá ještě Ms. Marvel (neplést s Captain Marvel), jejíž hlavní předností jsou schopnosti totožné s Mistrem Fantasticem – elastičnost.

Ms. Marvel, vlastním jménem Kamala Khan byla, je a asi i bude velkou fanynkou Avengers. Patří k jedněm z mála, kteří nad spolkem hrdinů nezlomili hůl po tragické události během A-Day. Díky této nehodě získala své nadpřirozené schopnosti, které ji umožňují měnit své tělo do libovolných tvarů.

Své schopnosti roky skrývala, ale nelenila. Nějakým způsobem se jí podařilo ukrást usvědčující důkaz poukazující na navenek slušnou společnost AIM (Advanced Idea Mechanics), která si u lidí získala sympatie vystupováním proti hrdinům. Ve skutečnosti ale chystá něco strašného, co ohrožuje celý svět.

Kamala bude důležitou postavou v úvodu příběhu, kdy se dozvíte o jejích schopnostech a budete nástrojem, který konečně spojí staré dobré Avengers. Ve videu je tenze mezi hrdiny dobře patrná, ale důkaz, který očistí jejich jména a fakt, že je svět v ohrožení, jsou jistě dostatečnými důvody hodit staré spory za hlavu.

Ms. Marvel nemusí být posledním superhrdinou, za kterého si zahrajete v Marvel’s Avengers. Tedy divil bych se, kdyby Crystal Dynamics neměli ještě pár es v rukávu. Na případné odhalení dalších hrdinů je ještě dost čas, když hra vyjde až příští rok 15. května na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Stadii.

Tagy: Marvel superhrdinové kooperace avengers

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.