Marvel’s Avengers představují hrdiny: narcise Iron Mana a kravaťáka Hulka
zdroj: Archiv

Marvel’s Avengers představují hrdiny: narcise Iron Mana a kravaťáka Hulka

14. 9. 2019 13:30 | Video | autor: Patrik Hajda |

Bez hrdinů to v Marvel’s Avengers vážně nepůjde. Osazenstvo už určitě znáte, a pokud se o hru víc zajímáte, pak vás nemohly minout záběry z onoho osudného dne, po kterém se Avengers rozpadnou, aby se následně mohli zase dát dohromady. Iron Man, Thor, Hulk, Captain America i Black Widow nám předvedli výbušnou akci, nyní je ale čas na trochu jiné představovačky.

Na oficiálním Twitteru hry Marvel’s Avenegers se objevilo kratičké půlminutové video s Iron Manem. Nejprve dostanete možnost prohlédnout si jeho medailonek – pravé jméno, místo bydliště, barvu očí, zaměstnání, přednosti a slabiny.

Poté se vám zblízka představí jeho oblek a nakonec i likvidace tří nepřátel, které vyvolává jednu prostou otázku. Co je zač ten zelený efekt, který Iron Mana obklopí po každém zneškodnění cíle? Zkušenosti? Dobití energie? Doufám, že to má nějaký dobrý důvod, protože zatím mi to ke zbytku vizuálně moc nesedí.

Na YouTubovém kanálu Marvel Entertainment se zase objevilo podobné kratičké video s Hulkem, kterému ale chybí mlácení lidí a medailonek. Jde totiž o ukázku toho, jak může Hulk vypadat ve hře. Jeho šedá verze se hodí do gala v alter egu Joe Fixit, které se objevilo v komiksu The Incredible Hulk #347 v roce 1962. V této podobě je Hulk/Bruce Banner ještě inteligentnější, což mu umožňuje vymanit se z morálních zásad svých dvou běžných podob.

Snad se brzy dočkáme podobných představovaček i u ostatních hrdinů. Marvel’s Avengers vyjdou 15. května 2020 na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Stadii.

zdroj: Archiv

Nejnovější články