zavřít

Komentované záběry z hraní Doom Eternal

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch Stadia PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulý týden jsme Šárku vyslali do Varšavy, aby ochutnala čtyři hodiny ze singleplayerové kampaně nadcházejícího Doom Eternal. Psané dojmy z pekelné řežby můžete očekávat dnes večer, ještě předtím vám ale nabídneme živý stream, kde budeme komentovat záběry z hraní v Polsku a věnovat se také vašim dotazům.

Doom Eternal své sérii zůstává věrný, ale přichází i s některými lehce neotřelými inovacemi. Jakými? Dívejte se na náš stream, kde si nejnovější přírůstek do ságy o démonech a Doom Slayerovi rozebereme ze všech stran.

Sledovat nás můžete živě buď na Mixeru, nebo na Twitchi, kde startujeme v 16:00. Záznam z živého vysílání se pak ve večerních hodinách objeví jako obvykle také na našem YouTube kanálu.

Tagy: akční sci-fi FPS first person střílečka

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.