zavřít

GamesPlay – hrajeme Star Citizen

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Star Citizen je hra s megalomanskými ambicemi. Star Citizen je hra s crowdfundingovým rozpočtem přesahujícím 200 milionů dolarů. Star Citizen je hra, která se kvůli své velikosti rozdělila na dva projekty, z nichž singleplayerový Squadron 42 láká na řadu známých herců. Star Citizen je rovněž hra, která možná nikdy vůbec nevyjde. A zároveň je to hra, jejíž alfě se v dnešním GamesPlayi podíváme na zoubek.

Sestava u dnešního videa bude vskutku jedinečná. Pomyslného kniplu se chopí náš externista Mars Vertigo, kterému bude sekundovat milovník sci-fi a bývalý mistr EVE Online Jindra Zubec.

Společně navštíví důlní kolonii na planetě Levski, pokusí se najít drogovou laboratoř na zasněženém měsíci Yela, nalezená narkotika doručí do doupěte neřesti v poli asteroidů GrimHex, aby následně prozkoumali průmyslovou planetu Hurston a její kolonii Lorville.

Na pořadu dne toho rozhodně není málo, nicméně pokud zbude čas, dojde i na vyhlídkový let a potrápení ostatních hráčů.

Pokud vás zajímá cokoliv ohledně Star Citizenu a vesmírných her obecně, určitě využijte příležitosti a zeptejte se našich expertů v chatu na YouTube.

Tagy: simulace akční sci-fi vesmírný

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.