GamesPlay – hrajeme Star Citizen
zdroj: tisková zpráva

GamesPlay – hrajeme Star Citizen

21. 3. 2019 14:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Star Citizen je hra s megalomanskými ambicemi. Star Citizen je hra s crowdfundingovým rozpočtem přesahujícím 200 milionů dolarů. Star Citizen je hra, která se kvůli své velikosti rozdělila na dva projekty, z nichž singleplayerový Squadron 42 láká na řadu známých herců. Star Citizen je rovněž hra, která možná nikdy vůbec nevyjde. A zároveň je to hra, jejíž alfě se v dnešním GamesPlayi podíváme na zoubek.

Sestava u dnešního videa bude vskutku jedinečná. Pomyslného kniplu se chopí náš externista Mars Vertigo, kterému bude sekundovat milovník sci-fi a bývalý mistr EVE Online Jindra Zubec.

Společně navštíví důlní kolonii na planetě Levski, pokusí se najít drogovou laboratoř na zasněženém měsíci Yela, nalezená narkotika doručí do doupěte neřesti v poli asteroidů GrimHex, aby následně prozkoumali průmyslovou planetu Hurston a její kolonii Lorville.

Na pořadu dne toho rozhodně není málo, nicméně pokud zbude čas, dojde i na vyhlídkový let a potrápení ostatních hráčů.

Pokud vás zajímá cokoliv ohledně Star Citizenu a vesmírných her obecně, určitě využijte příležitosti a zeptejte se našich expertů v chatu na YouTube.

zdroj: Archiv

Nejnovější články