EVE Online
Věková dostupnost

EVE Online

Články

Eve Online vstoupí do třetí dekády s příběhy a Excelem

Větší důležitost hráče ve vesmíru

V EVE Online došlo k jedné z nejdražších chyb v historii hry

Skoro 17 let fungující vesmírná simulace EVE Online má za sebou další pozoruhodný příběh, jehož kořeny jsou jen o rok mladší než samotná hra. Hráč s přezdívkou Lactose Intolerant si 16 let střádal jmění nedozírné hodnoty, aby o něj v jediný okamžik přišel. A nikdo nechápe, co se vlastně stalo.

V EVE Online se na pomoc obětem australských požárů vydražila loď za tři čtvrtě milionu

Zatímco ve Star Citizen se běžně nakupují vesmírná plavidla za astronomické částky, EVE Online je k peněženkám svých hráčů obvykle přívětivější. CCP Games nicméně minulý týden pořádali charitativní akci PLEX for Good na podporu obětí požárů v Austrálii, jejíž součástí byly různé streamy i možnost nakoupit si herní měnu a přispět tím do sbírky. 24. ledna se pak dražila extrémně vzácná loď Gold Magnate, jejíž cena se nakonec vyšplhala na přibližně 33 000 dolarů (přes 753 000 korun).

EVE Online: Vesmír v plamenech po invazi vetřelců

Příběh, který vám dnes budu vyprávět, se v mnohém vymyká zažitým zvyklostem EVE Online a dokázal řádně zaskočit i ty, jejichž jména běžně figurují v těch nejvelkolepějších historkách z tohoto univerza. Řeč je o invazi tajemných Drifterů, NPC frakce, která si nebere servítky a svou urputností dokázala během několika dní zcela paralyzovat veškeré dění v nullsecu, tedy v hráčskými frakcemi kontrolovaném vesmíru, oné pro mnohé zapovězené a zároveň největší porci zdejšího herního světa.

LEVEL 295 – rozhovor s otcem Sensible Soccer a hry jako bezpečnostní hrozba

Po plánované pauze se vracíme s novým číslem magazínu LEVEL, které je už několik dní na stáncích a bude až do konce června, kdy vyjde LEVEL 296. Než na to ale dojde, stejně jako na potenciálně velmi zajímavou E3 2019, stručně vám nastíníme, co najdete v LEVEL 295, který si krom jiného můžete pořídit i v elektronické verzi na Alza Media, Floowie a O2 Knihovna.

Bleskovky

  • 13. 8. 2020 - Vyšla mobilní verze Eve Online s podtitulem Echoes

  • 30. 6. 2015 - Počet hráčů EVE Online klesl na nejnižší hodnotu od roku 2008.

Hodnocení Metacritic:
69/100