zavřít

Anthem se připravuje ke startu launch trailerem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

To nám ten čas ale letí. Ještě včera bylo 8. února a dneska už je 22. Je tedy čas se podívat na patřičně vymazlený launch trailer k Anthem, multiplayerové střílečce od Bioware! Až na to, že je samozřejmě pořád 9. a tohle je jen další případ trochu otravného trendu zveřejňování „launch trailerů“ absurdně dlouhou dobu před vydáním. Ale budiž, video je to pěkné.

Abych k PR týmu EA nebyl zas tak přísný, je potřeba dodat, že 22. února se hra otevře obyčejným smrtelníkům. Nadlidé platící si EA Access nebo Origin Access Premier se k ní dostanou už v pátek 15., což je vlastně docela za chvilku. Javeliny jsou v dohledu.

Kdyby vás zajímalo, jak to s Anthem momentálně vypadá, odkážu vás na dva zdroje. Jedním z nich jsou dojmy z hraní dema od Honzy Slavíka, který ze hry nebyl zrovna moc nadšený a v podstatě ji označil za kopírku Warframe. Tím druhým je Patrikova reportáž o technickém stavu dema, který… nebyl uspokojivý.

Pokud jste si naopak naprosto jistí, že do Javelina nasednete a pustíte se do hledání nádherného lootu, pak si přečtěte Šárčin souhrn toho, co vás čeká v endgame a co tvůrci do hry dodají po vydání. Vypadá to, že toho nebude málo a že se Bioware o hru budou hezky starat. Určitě sami nechtějí, aby se opakovala nešťastná situace s nepříznivě přijatým Mass Effectem Andromeda.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer kooperace E3 2017

Zdroje: VG247,tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.