zavřít

Akční trailer na Lightning Returns: Final Fantasy XIII

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Square Enix, bylo to nutné? Osobně považuji první Final Fantasy XIII za vynikající, byť...

Square Enix, bylo to nutné? Osobně považuji první Final Fantasy XIII za vynikající, byť hodně dlouho se rozebíhající JRPG. XIII-2 pro mne bylo kvůli malému počtu zajímavých postav poměrně zklamání a teď to vypadá, že s Lightning Returns: Final Fantasy XIII dostane Fabula Nova Crystallis další ránu. Jak už psal Petr, hra bude mít akčnější systém bojů a je to vidět i na tomto videu.

To by ale nemuselo být tak špatné. Ostatně podobně znějící systém fungoval v Crisis Core: Final Fantasy skvěle. Problém dle mne tkví v zajímavosti postavy Lightning, která už v prvním dílu byla z celé skupiny nejméně výrazná. Pravdou ale je, že má k dispozici silnou pomůcku - systém času a třinácti dnů, které má na záchranu světa. Právě ten by mohl být na hře tím nezajímavějším. No, nechme se překvapit. Dnes se v rámci JRPG žánru každý pokus počítá. 

Tagy: sci-fi JRPG

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.