Unreal Tournament 2004

Unreal Tournament 2004

Články

GOG nabízí slevy na klasické střílečky a rozdává zdarma Rise of the Triad

GOG se věnuje slevovým a výprodejovým akcím se stejnou pravidelností jako Steam či jiné digitální distribuce. Tento týden se GOG zaměřil klasické first-person střílečky a v rámci akce nazvané Silver Bullets navíc rozdává (logicky bezplatně) 30 tisíc kopií (viz recenzi) remaku Rise of the Triad zdarma. Pokud byste se ale mezi těch třicet tisíc vyvolených nedostali, dostanete šanci si hru následně koupit s 80% slevou. Nejde ale o jediný titul v rámci Silver Bullets proma, který je v následujících dnech k dostání s výraznou slevou.

Epic startuje vývoj nové Unreal Tournament hry - bude zcela zdarma

Sedm let od vydání poslední Unreal Tournament hry a patnáct let od vydání hry první začíná (ne na dny, ale na roky) série novou éru – dnes startuje vývoj nové Unreal Tournament hry, která má být k dispozici zcela bezplatně a bez jakýchkoli mikrotransakcí nebo jiných plateb.

Epic představí budoucnost Unreal Tournament už ve čtvrtek

Nikdo to asi nečekal, ale zdá se, že fandové klasické multiplayerové řežby mohou jásat. Podle výmluvných indicií by ve čtvrtek mohl dojí k oznámení nové Unreal Tournament hry nebo něčeho pro komunitu kolem téhle hry důležitého. Naznačuje to hned dvojice twitterových prohlášení a pár dalších stop.

Víkendové slevy Shop.Games.cz, tentokrát s bonusem zdarma!

Na internetovém herním obchodě Shop.Games.cz pokračuje i tento víkend další speciální slevová akce. Tentokrát se ale ke čtyřem atraktivním slevám přidává ještě jedno lákadlo: ka každé objednávce učiněné v rámci této akce dostanete navíc výbornou strategii Rise of Nations: Rise of Legends zdarma! Normálně se přitom tato hra prodává za 139 Kč. A k jakým titulům tento zajímavý bonus nabízíme?

Unreal Tournament 2004 - tipy 3.část

Poslední ze série článků o Unreal Tournamentu 2004 obsahuje především tipy pro hraní jednotlivých herních módů (včetně Onslaughtu a Assaultu), utilitu pro správu profilů a spoustu užitečných odkazů.

Unreal Tournament 2004 - tipy 2.část

V prostředním dílu tipů pro multiplayerovou akci Unreal Tournament 2004 se věnujeme práci s demy, speciálním pohybům včetně videoukázek, důležitosti správného načasování či používání adrenalinových comb.
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
93/100
Datum recenze:
24. března 2004
Recenze