Twin Mirror

Twin Mirror

Články

Jaké hry vyjdou v prosinci?

Možná Cyberpunk…

Tři očekávané hry prozradily letošní datum vydání

Podzim se plní čím dál tím víc

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Schizofrenický hrdina Twin Mirror neví, koho zavraždil

Paris Games Week sice nepatří k tak velkým herním svátkům, jako je E3 nebo Gamescom, přesto během něj většinou vyplave na povrch nějaká zajímavá informace. Určitě se za ni dá považovat video z hraní Twin Mirror, které kromě do pasu svlečeného hlavního hrdiny především rozvíjí rozpolcenost jeho osobnosti a vnitřního světa. Taky vám to připomíná Fight Club?

Zajímá vás, jak se dělá herní thriller? Adventura Twin Mirror vám to prozradí

Francouzské studio Dontnod má poměrně napilno. Jen co tvůrci dokončili ne zas tak skvělého Vampyra, valí se na nás hned se dvěma epizodickými adventurami najednou. První epizoda pětidílného pokračování Life is Strange 2 dorazí již koncem tohoto měsíce, zatímco na první epizodu trojdílné Twin Mirror si počkáme o něco déle. O obou toho stále moc nevíme, avšak v případě nové značky se o osvětu postará série vývojářských deníčků.

Bleskovky

  • 22. 8. 2018 - Thriller Twin Mirror bude rozdělen na tři epizody. (+ trailer)

  • 9. 6. 2018 - Dontnod Entertainment (Life is Strange) připravují novou adventuru s názvem Twin Mirror. Majitelé PC, PS4 a XOne se hry dočkají v příštím roce. (+ trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
60/100
Hodnocení čtenářů:
50/100
Datum recenze:
11. ledna 2021
Recenze