Trials of Mana

Trials of Mana

Články

Nemáte co hrát? Dnes a zítra vychází rovnou sedm zajímavých her

Ne že by za letošek nevyšla už slušná řádka her, ale nestává se často, aby se větší množství těch zajímavých nakupilo na poslední dva dny jednoho pracovního týdne. Většinou jsme rádi za kadenci alespoň jedné hry za několik dní. Ovšem během dneška a zítřka se objeví rovnou sedm kousků, které rozhodně stojí za zmínku (ve skutečnosti vyjde několik desítek her, ale naprostá většina z nich je jen pro velmi silné povahy).

Jaké hry vyjdou v dubnu? Očekávané remaky, zajímavé odbočky, simulace i česká tvorba

Většina z nás je teď doma a dohání resty, využívá nejrůznějších slev a nabídek her zdarma na počítačích, konzolích i mobilech, nebo se věnuje čerstvým novinkám, jakými jsou například Doom Eternal, Animal Crossing nebo Mount & Blade. Ale co až nám březnové tituly dojdou? Pojďme si společně připomenout, na jaké nové hry se můžete těšit v měsíci dubnu.

Souhrn videí z tiskové konference Nintenda

Sérii konferencí z E3 zakončilo Nintendo se svým Directem, ve kterém se objevilo několik vítaných překvapení, návraty spousty starých známých, nové informace o zástupu očekávaných her a mnoho dalších roztomilých výtvorů. Víc než 40 nadcházejících her jsme pro přehlednost hodili do jednoho článku.

Bleskovky

  • 19. 2. 11:34 - Legend of Mana dostane po 22 letech HD remaster

  • 19. 3. 2020 - JRPG Trials of Mana se dočkalo hratelného dema, najdete ho na Steamu, PlayStation 4 a Switchi.

  • 5. 9. 2019 - Remake RPG Trials of Mana vyjde 24. dubna 2020 na PC, PlayStation 4 a Switchi.

  • 8. 8. 2019 - Square Enix na Gamescom přiveze remake Final Fantasy VII, Avengers nebo Trials of Mana.

Hodnocení Metacritic:
78/100