Titan Souls

Titan Souls

Články

Lednové várce her pro PS Plus dominuje Day of the Tentacle a This War of Mine

Předplatitelé služby PlayStation Plus budou mít v lednu k dispozici pestrý výběr her zdarma. Tradiční nabídka her v rámci předplatného se i pro tentokrát vyhne obrovským tříáčkovým titulům, ale zase nabídne ověřené a povedené kousky včetně Day of the Tentacle Remastered a This War of Mine: The Little Ones.

Nový LEVEL 252 pátrá po limitech herních světů

Prostřednictvím stánků, supermarketů, obchodů JRC/Brloh a elektronických distribucí Floowie a Publero se začalo šířit nové číslo časopisu LEVEL. Do 252. vydání jsme se snažili opět připravit co nejpestřejší a nejzajímavější čtení o hrách, hráčích a všem, co s nimi souvisí. Hned z kraje vás musíme upozornit na obsáhlé téma o historii a limitech her s otevřenými světy, velký rozhovor s jedním z nejúspěšnějších česko-slovenských vývojářů současnosti Markem Rosou a zajímavostmi nacpaný profil tvůrce Bloodborne Hidetaky Mijazakiho. V Levelu 252 toho ale najdete mnohem víc.

Komu přijde Dark Souls jednoduchá, může si zahrát Titan Souls

Před časem jste si mohli vyzkoušet demoverzi náročné akční adventury Titan Souls a dnes si můžete pořídit plnou verzi pro PC, Mac, Vitu a PS4, pokud máte zájem. Masochističtí (tvrdí to tiskovka!) tvůrci z Acid Nerve při té příležitosti vydali trailer, který ukazuje pixel artový svět v celé jeho parádě a láká na dobrodružství osamělého lučištníka, bloudícího tajemným světem plným zdánlivě neporazitelných titánů.

Vyzkoušejte demoverzi obtížné akční adventury Titan Souls

Akční adventura Titan Souls, s kořeny v game jamové soutěži Ludum Dare, vychází už 14. dubna a při té příležitosti si hru můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze na Steamu. Zajímavé je, že demo není výřezem z plné hry, nýbrž remakem původní Ludum Dare verze v novém enginu. Do určité míry je to případ i celé hry, která prošla velkou proměnou, jak názorně předvádí trailer.

Jeden zásah a šmitec - Titan Souls sází na obtížné souboje a hledání tajemství mystického světa

Vývojářské maratony v tematickém rychlovývoji už světu daly nejeden zajímavý titul a dalšího zajímavého kousku s názvem Titan Souls se dočkáme na začátku příštího roku. Náročnou (jeden zásah = smrt) open world akci s krásnou stylizací á la Sword & Sorcery i podmanivou hudbou jsme vám ke stažení a vyzkoušení doporučovali na začátku roku (prototyp stahujte odsud) a dnes vám s radostí předávám zprávu, že Titan Souls v obsahově i herně bohatší podobě vyjde ve zmíněném termínu na PC, PS4, PS Vita, Mac a Linux. Že je o co stát (pokud vám tento styl sedí), potvrzuje i video z komerční verze původně soutěžního prototypu.

Jednohubka Titan Souls v sobě kombinuje obtížnost Dark Souls

Abych navázal na titulek, ukrývá v sobě hra i poetiku Shadow of the Colossus. Tenhle nezávislý kraťas, vzniklý při rychlovývojářské soutěži Ludum Dare 28 s tématikou "You Only Have One", totiž na minimální ploše plní tematické mantinely soutěže – jediný život i jedinou zbraň – a to z něj činí bestiálně náročnou zábavu.

Bleskovky

  • 9. 3. 2017 - Singapurští členové PS Plus programu obdrží v březnu jinou nabídku her než ostatní - mohou se těšit na Resident Evil Umbrella Corps (PS4), Tearaway Unfolded (PS4), Titan Souls (PS4 / PSV), Anna – Extended Edition (PS3), Starwhal (PS4 / PS3) a Actual Sunli

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
74/100
Datum recenze:
1. května 2015
Recenze