Tintinova dobrodružství: Hra
Věková dostupnost

Tintinova dobrodružství: Hra

Články

Fight Club #52 spekuluje s Tukanem a baví se o starých hrách

Přesně jak říká titulek. Tentokrát, nebo spíš zase, za námi přišel debatovat Tukan, na kterého jsme nachystali poněkud spekulativní díl. Naštěstí pro všechny zúčastněné, protože ze sebe byli schopni tahat neskutečné prognózy, se debata hned několikrát stočila ke starším a vyloženě starým hrám. Jako obvykle padala slova o Amize (Martin, Petr), ale největší prostor dostalo obdivované RPG PlaneScape: Torment (Tukan, Lukáš, Petr). Nakonec jsme naznali, že není jednoduché vracet se ke starým srdcovkám, ale zkoušet to určitě budeme dále. Abychom spekulace nezatracovali úplně, tak jsme největší prostor věnovali možnostem biometrického ovladače od Sony a zajímavé soutěži Moje konzole, ve které jde o tvorbu nejzajímavějších aplikací pro Kinect. Není to samozřejmě všechno, o čem jsme hovořili, ale prozrazovat vám všechno, to by byl hřích. Nějaké to překvapení z Fight Clubu #52 musíme nechat i pro vás.

Stahujte demo Adventures of Tintin

Zítra do českých kin vstupuje oficiálně Spielbergovo nové filmové dobrodružství slavného dětského detektivita Tintina, kterého už z čerstvě vydané akční adventury Adventures of Tintin od UbiSoftu možná poznalo pár prvních nadšenců. Dalším by mělo posloužit hratelné demo (1,1GB, mirrory WP, GH nebo GG, kde stačí vyplnit captcha znaky, registrace netřeba).

Úvodních 13 minut hraní z Adventures of Tintin

Dnes vychází dobrodružná hra Adventures of Tintin: Secret of Unicorn, která na konzolích X360,...

Dan Vávra vs E3 2011

Každý rok, stejně jako všichni hráči, napjatě čekám, co na nás vybalí lídři herního průmyslu na největší světové super mega šou jménem E3. Několikrát jsem to měl z první ruky, párkrát jako vystavující, naposledy jako divák když Nintendo odhalilo Wii a Sony PS3. Od dob, kdy jsou všechny hlavní tiskovky vysílány v přímém přenosu, pro mě ztratila osobní návštěva význam. Pokud nejste novinář nebo vystavující, za ty peníze to nestojí. Nevím, jestli to je tím, že stárnu, ale každým rokem začínám být navíc při sledování novinek čím dál tím víc zklamaný z toho, kam herní průmysl kráčí.

Tintin se dočká také videoherní adaptace

Investigativní novinář Tintin kromě filmového plátna zamíří i na konzole a počítače v titulu The Adventures of Tintin: The Game. Producentem a režisérem filmového projektu je Steven Spielberg a práce na videoherní adaptaci byly svěřeny Ubisoftu. Prezentovaný trailer odhaluje, že půjde o akční adventuru odehrávající se ve 2,5 D prostředí a bude obsahovat různé minihry (jízdu v sajdkáře, pilotování letadla). Slibovaný je i kooperativní multiplayer.  Dopředu těžko odhadovat, jestli půjde o klasickou nemastnou neslanou filmovou hru, nebo se Ubisoftu podaří vytvořit kvalitní titul.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Datum recenze:
20. listopadu 2011
Recenze