This War of Mine

This War of Mine

Články

This War of Mine se objeví na školních seznamech četby

Doporučená „literatura“ pro mladé Poláky

Konec soutěže o deskovky This War of Mine a vyhodnocení ankety

Od minulého úterý jste se mohli zúčastnit naší soutěže o čtyři kousky výborné deskové hry This War of Mine. Jediné, co jste pro zařazení do slosování museli udělat, bylo odpovědět na pět anketních otázek, ve kterých jste rozhodovali, jak byste se zachovali v těžkých situacích inspirovaných událostmi deskovky a její počítačové předlohy. V článku zjistíte, jaké byly nejčastější odpovědi.

Soutěžíme o deskovky This War of Mine. Jak byste se v těžkých situacích zachovali vy?

Stolní hra This War of Mine sice není žádná novinka, ale protože jde o výbornou adaptaci (viz naše recenze) a někdo v 11 Bit Studios nás má vážně rád, doputovaly k nám z předalekého Polska čtyři voňavé kousky. A i když tuto hru milujeme, nebudeme skrblíci a pošleme ji dál mezi vás. Nechceme po vás žádné znalosti, jen nám povězte, jak byste se zachovali v extrémních situacích, které nastíníme níže.

Na Epic Games Store dorazilo ukládání do cloudu, ulovil si Mechwarrior 5: Mercenaries

Jeden z nejnovějších herních klientů sice láká na hry zdarma, slevy i na vyšší podíly z prodejů pro vývojáře, z hlediska funkcí je ale oproti zbytku party a především pak Steamu pozadu. Řeč je o Epic Games Store, kde stále ještě nemůžete sbírat achievementy, snadno si do her přidat mody nebo si je třeba jen dát do nákupního košíku. Od včerejška si můžete zapnout ukládání na server do cloudu – ale zatím jen u dvou titulů.

Bleskovky

  • 8. 7. 2020 - Tvůrci Frostpunku vyčlenili půl miliardy korun na vývoj sedmi her

  • 4. 4. 2019 - Survival v obléhaném městě This War of Mine prodal 4,5 milionu kopií, přitom vybral přes půl milionu dolarů na charitu.

  • 4. 4. 2018 - Do 8. dubna si na Steamu můžete zdarma vyzkoušet hru This War of Mine.

  • 19. 11. 2014 - Vývojář z 11 Bit Studios reagoval (v komentáři) na umístění jejich titulu This War of Mine na warez stránce ThePirateBay poděkováním a nabídnutím deseti legálních STEAM kopií zdarma.

DLC

This War of Mine - The Little Ones
6/10
This War of Mine - The Little Ones
Strategie, Simulace
PlayStation 4, PC, Xbox One
1. červen 2016
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
30. listopadu 2014
Recenze