The Witcher Battle Arena

The Witcher Battle Arena

Články

Zaklínačská MOBA Witcher Battle Arena vychází pro Android a iOS

Při oznámení The Witcher Battle Arena většina z nás asi minimálně nadzvedla obočí. MOBA ze světa Zaklínače? A na mobilní telefony? Bylo to tak, což dokazuje fakt, že hra právě vyšla pro Android i iOS a o jejích kvalitách se tak můžete sami přesvědčit. Tvůrci se chlubí, že hra je opravdu specificky připravená pro mobilní zařízení, tudíž by neměl být problém hrát ji na relativně malém dotykovém displeji.

Záběry z hraní mobilní MOBA hry The Witcher Battle Arena

V červenci představená MOBA The Witcher Battle Arena si rozhodně nečiní nároky na dehonestaci Doty či jiných velkých hráčů - právě proto jde však o jeden z nejsympatičtějších vyvíjených MOBA titulů. Battle Arena se nyní otevírá hráčům uzavřené bety (platí pro majitele Android zařízení) a tvůrci rovněž ukazují první záběry ze hry. 

CD Projekt představuje mobilní MOBA hru The Witcher Battle Arena

Početnou řadu již fungujících a připravovaných MOBA her rozšíří vývojáři z CD Projekt prostřednictvím mobilního titulu The Witcher Battle Arena. Zdarma dostupná (free to play) hra vyjde pro iOS, Android a Windows tablety i mobily v posledním čtvrtletí letošního roku a nabídne možnost bojovat s jedním z osmi dostupných hrdinů v multiplayerových soubojích nebo v singleplayeru proti AI.
Hodnocení Metacritic:
63/100