The Showdown Effect

The Showdown Effect

Články

Vyzkoušejte demo 2,5D akce Showdown Effect od tvůrců Magicky

Dva dny poté, co multiplayer akce The Showdown Effect od tvůrců Magicky ze studia Arrowhead vyrazila na svou pouť po digitálních prodejnách, si ji můžete vyzkoušet na vlastní ruce skrze demo přístupné na Steamu. Bohužel, demoverze nabízí možnost vyzkoušet pouze singleplayer porci hry, která plní klasickou roli tutoriálu, což je u primárně multiplayerové hry poněkud nepraktické. Ano, seznámíte se s ovládáním a základními zákonitostmi hry, ale když je krucipísek něco postavené na multiplayeru a chci někoho nalákat ke koupi plné verze hry, tak ho musím namotat přes ten multiplayer.

Filmový trailer upozorňuje na blížící se betu The Showdown Effect

Jestli vývojářům ze studia Arrowhead krom tvorby kvalitních her něco jde, pak je to vymýšlení vtipných propagačních kampaní. Promo trailery k jejich prvotině jménem Magicka si občas pouštím pro zlepšení nálady - zejména ten se scénkou á la Reservoir Dogs má zjevné terapeutické účinky. Propagační materiály k chystané multiplayerové 2D akci The Showdown Effect zatím nejsou na to samém zábavním levelu, ale jistý náběh tam je. Navíc, hra samotná na záběrech vypadá nesmírně lákavě, ať už kvůli zamýšlenému konceptu, nebo pro zvolený vizuál.

2D rubačka The Showdown Effect představuje postavy

Tvůrci z Arrowhead Game Studios nám nedávno poprvé pořádně představili multiplayerovou 2D...

Tvůrci Magicky oživí 80kový brak v akci The Showdown Effect

O chystané multiplayerovce Showdown Effect jsme na Games doposud ztratili jen pár slov při oznámení letos na jaře. Déle už vás ale o materiály z této moc pěkně nastylizované hry připravovat nebudeme - po rozkliku se mrkněte na video upozorňující na možnost přihlásit se o místo v beta testu, sjeďte nové obrázky v galerii a zapamatujte si, že Showdown Effect je další projekt od tvůrců překvapivého hitu Magicka.

Trojice nových her od Paradoxu - dungeon, akce a RTS

Díky Game Developers Conference tu konečně máme více informací o třech projektech od Paradox Interactive, o nichž se předtím vědělo jen to, že budou oznámeny. Ke každé z nich rovnou tvůrci přibalili i trailer, takže si je představme. První je The Showdown Effect, multiplayerová akce od Arrowhead Game Studios, tvůrců Magicky. Je zjevné, že humorem a intenzivní akcí se tu nešetřilo.
Hodnocení Metacritic:
67/100