Trojice nových her od Paradoxu - dungeon, akce a RTS
zdroj: Archiv

Trojice nových her od Paradoxu - dungeon, akce a RTS

6. 3. 2012 17:12 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Díky Game Developers Conference tu konečně máme více informací o třech projektech od Paradox Interactive, o nichž se předtím vědělo jen to, že budou oznámeny. Ke každé z nich rovnou tvůrci přibalili i trailer, takže si je představme. První je The Showdown Effect, multiplayerová akce od Arrowhead Game Studios, tvůrců Magicky. Je zjevné, že humorem a intenzivní akcí se tu nešetřilo.

zdroj: Archiv

Druhým kouskem je Dungeonland. V něm se podíváte do zábavního parku, který je vlastně takovým klasickým, trošku ujetým dungeonem s akční hratelností. Hlavní je zde totiž kooperace pro čtyři hráče. I když kooperace... Tři hráči budou jako hrdinové spolupracovat, zatímco ten čtvrtý bude hrát za šéfa dungeonu, spouštět pasti a vrhat na hrdiny nové a nové potvory. Což zní jako zajímavý koncept.

zdroj: Archiv

A dost humoru a vtípků, třetím z trojice je RTS RED Frontier, která bude sázet na kompetetivní multiplayer ve sci-fi prostředí. K dispozici budete mít jak speciální hrdiny, tak i armády droidů, s nimiž budete bojovat o suroviny. Právě hrdinové či generálové budou hrát významnou roli, stejně jako strategické plánování.

zdroj: Archiv

Nejnovější články