The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut

Články

Čtenářský GamesPlay: hrajeme akční RPG Van Helsing: Final Cut

Sváteční pauza skončila, pokračujeme v našem pravidelném seriálu gamesplayů a retro gamesplayů. Rok 2016 začneme hraním Final Cut verze dobrodružství Van Helsinga, což je kompilace všech tří Van Helsing her od studia NeoCore. A protože rozjezd má být pořádný, přizvali jsme si k hraní našeho čtenáře a diváka Martina Fialu, který má celou sérii takříkajíc v malíku.

Van Helsing pořídil náborové video, aby vás přilákal na dobrodružství do Borgovie

Neocore Games lákají ke koupi kompletního balíku všech tří dílů dobrodružství Van Helsinga pod názvem The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut. Kolekce dorazí na Steam 23. září a aktuální trailer se snaží hráče přesvědčit o tom, že kolekce příběhů Vana Helsinga za vyzkoušení stojí. Video ukazuje řadu záběrů ze hry, vedle toho ale také nabízí přidanou hodnotu v podobě doprovodného komentáře, přehledně popisujícího klíčové vlastnosti všech třech her.

Přehled hlavních novinek v ultimátní kompilaci diablovek The Incredible Adventures of Van Helsing

Pavel se v recenzi akčního RPG Victor Vran (najdete později na kartě hry) logicky nevyhnul zmínce o sérii diablovek s Van Helsingem v hlavní roli, protože jsou si obě dvě hry (série) v základu dost podobné. Nezapomněl hlavně zmínit, že zatímco první díl byl překvapivě zábavný, v dalších dvou šla celková kvalita dolů. A teď je otázka, jestli tento problém vyřeší ultimátní kompilace všech tří dílů s názvem Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, která vyjde v září. Následující přehledové video se snaží naznačit, že ano, ale nesmíme zapomínat, že jde pořád o marketing.

Sérii neuvěřitelných trampot Van Helsinga uzavře kompilace všech tří dílů

Příjemnou zprávu pro fanoušky Van Helsinga si připravili vývojáři z NeocoreGames. Oznámili totiž The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, což je ultimátní edice RPG dobrodružství Van Helsinga, která nabízí všechny tři hry za cenu 45 dolarů, která vyjde v září letošního roku – nejprve na PC a později i na Macích.