The Great Whale Road

The Great Whale Road

Články

Historické RPG The Great Whale Road vypluje na výpravu koncem března

Taktické RPG The Great Whale Road je silně založené na historii, ovšem s přidanou špetkou fikce, se po osmi měsících v programu předběžného přístupu vyjde na Steamu v plné verzi. K tomu dojde už 30. března, a to na PC, Mac a Linux a vedle Steamu bude dostupná i na Windows Store. The Great Whale Road se odehrává ve středověké Evropě v šestém století, kdy vývojáři sice pečlivě studovali dostupné historické materiály a snažili se udělat herní svět co nejvěrnější, ale zároveň se nebáli zakomponování vlastní fikce.

Středověké RPG The Great Whale Road vyjde v předběžném přístupu na konci měsíce

Příběhové taktické RPG The Great Whale Road z období raného středověku vyjde v rámci předběžného přístupu už tento měsíc. Namísto původně plánovaného vydání v srpnu se hráči na PC dočkají už 28. července. Léto hraje svou roli i ve hře, která bude rozdělena na dvě roční období. Léto, kdy pořádáte nájezdy a nebo obchodní cesty střídá drsná zima, v níž musíte připravit svůj lid nejen na přežití, ale především na další léto.

The Great Whale Road vypráví v tahové strategii příběh počátku vikinských nájezdů

Španělský tým Sunburned Games začátkem srpna spustí na Steamu early access historické tahové strategie The Great Whale Road. Pojmenovaná po dánském označení Severního moře, se vydává až do poloviny sedmého století, kdy začínaly výpravy dánských nájezdníků, Británie se stále politicky formovala a Frankové čerstvě stabilizovali svůj stát. Stanete se dobrodruhem jednoho z národů a začnete podnikat výpady podél pobřeží. Pravidelně se budou střídat letní a zimní fáze, přičemž v létě se plavíte za kořistí, zatímco v zimě spravujete osadu a připravujete se na léto.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
11. dubna 2017
Recenze