The End of the Sun

The End of the Sun

Články

Ve slovanské adventuře The End of the Sun ovlivňujete osudy postav ohýbáním času

V Polsku se už tři roky rodí zajímavý projekt The End of the Sun, který má zejména svým prostředím poměrně blízko k českému Kingdom Come: Deliverance. Herně ale nepůjde o historicky přesné RPG s náročnými souboji a haldou questů. V tomto případě jde o poměrně tradiční first person adventuru inspirovanou skutečnou historickou Evropou, ale s prvky fantasy.

Nové Kingdom Come? Poláci chystají historické fantasy The End of the Sun

Zatímco čekáme na jakoukoliv zprávu o pokračování Kingdom Come: Deliverance, na kterém se doufejme pilně pracuje, u našich severních sousedů vzniká něco na první pohled podobného. The End of the Sun sice není obrovské RPG s přesahem do simulace, přesto ve vás pravděpodobně vyvolá hřejivé pocity svým velice povědomým prostředím.

Poznejte slovanskou kulturu v explorativní adventuře The End of the Sun

Výuku historie skrz hraní zkouší třeba Assassin’s Creed: Origins, a že má slovanská mytologie co nabídnout, dokazuje hráčům zase Zaklínač. U projektu The End of the Sun se spojila trojice Poláků, aby vytvořila virtuální skanzen a zároveň explorativní adventuru, ve které budete řešit záhady v ne tak docela obyčejné vesničce.

Bleskovky

  • 14. 5. 2020 - Okouzlující slovanská explorativní advenutra The End of the Sun se na Kickstarteru uchází o vaši přízeň.