The Bunker

The Bunker

Články

Na Steamu vyšel postapokalyptický interaktivní film The Bunker

Interaktivní filmové drama The Bunker vás zavře do protiatomového krytu a nechá vás v roli hlavního hrdiny přežívat okamžiky, z nichž by se leckdo zbláznil. Sledujete příběh Johna, posledního přeživšího v bunkru, kterého od úplného zešílení dělí jen jeho denní rutina. Tu ale naruší alarm a sled událostí, které začnou poměrně rychle eskalovat. The Bunker je kompletně hraný interaktivní film a právě vyšel na Steamu.

Interaktivní film The Bunker se připomíná hororovým trailerem

Před čtvrt rokem jsme vám představili postapokalyptickou hranou adventuru The Bunker od studia Splendy Games, které v tomto případě spolupracuje s týmem Wales Interactive. Splendy se specializuje na skloubení her a hraného filmu a teď připomínají svůj nejnovější počin obsáhlejším trailerem, který vám vysvětlí zápletku a následně nastíní, že i když je hra označovaná jako psychologické drama, nebude mít daleko k hororu.

Interaktivní film The Bunker zavře známé herce do protiatomového krytu

Britské studio Splendy Games se dlouhodobě specializuje na hrané interaktivní filmy a ve svém dalším díle The Bunker nechá hráče v roli jistého Johna přežít dopad atomových bomb na Velkou Británii uvnitř vládního krytu poblíž Essexu. A protože The Bunker je horor, nejde o obyčejný kryt...
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
57/100
Datum recenze:
24. září 2016
Recenze