The Binding of Isaac: Rebirth

The Binding of Isaac: Rebirth

Články

The Binding of Isaac: Afterbirth+ nabídne podporu modifikací a tunu nového obsahu zkraje roku 2017

Když se řekne Edmund McMillen, většina z vás zpátky zakřičí Super Meat Boy. Soudě čistě dle množství dodatečně vydaného obsahu ale McMillen ze svých děl preferuje roguelike záležitost The Binding of Isaac z roku 2011, pro kterou připravuje v pořadí už druhý datadisk. Po Afterbirth z minulého roku vyjde hned zkraje ledna příštího roku datadisk Afterbirth+. Název zní podezřele, evokuje jen znovu vydanou, mírně nastavenou kaši. Skutečnost je ale zcela odlišná. Hlavně díky integraci nástrojů pro tvorbu modifikací a celé řadě obsahových novinek je Afterbirth+ poměrně rozsáhlé dílo.  Až vyjde 3. ledna 2017, mohou od něj majitelé hry očekávat následující.

Obří datadisk Afterbirth pro The Binding of Isaac vyjde na konci října

Původně mělo rozšíření The Binding of Isaac: Afterbirth pro úspěšný nezávislý titul spatřit světlo světa už v polovině roku, nakonec se tomu tak stane ale až 30. října – vyplývá to z aktuálního traileru, který však nic nového ze hry nepředstavuje. Jedná se skutečně pouze o oznámení data vydání a lákadlo na vyzkoušení dle slov autorů prý skutečně masivního rozšíření.

Souhrn recenzí, které vyšly na Games.cz v únoru a březnu

Od posledního souhrnu uplynuly skoro dva měsíce a na Games jsme mezi tím publikovali přes 30 recenzí malých, velkých, dobrých i méně dobrých her. A protože se vám řada titulů jistě už dávno vykouřila z hlav, nabízíme vám k nahlédnutí komentovaný soupis jejich recenzí, abyste viděli, co všechno za hry vám uniklo a musíte si ještě zahrát (než vyjde další pecka, na kterou čekáte).

Velký datadisk pro Binding of Isaac: Rebirth nabídne obsah na 100-200 hodin hraní

V posledním Fight Clubu nám jeden z posluchačů připomněl, že jsme loni trestuhodně nerecenzovali výbornou roguelike záležitost The Binding of Isaac: Rebirth. Samozřejmě to napravíme, navíc o to raději a urgentněji, že to bude s vyhlídkou na obsahově macatý datadisk Afterbirth, který tvůrce hry Edmund McMillen představil a přiblížil na blogu.

Bleskovky

  • 30. 10. 2014 - Neoficiálně: Členové amerického PS Plus programu obdrží v listopadu zdarma hry The Binding of Isaac: Rebirth (PS4), Frozen Synapse Prime (PS3), Luftrausers (PS3), The Hungry Horde (PSV) a Escape Plan (PSV).

  • 21. 10. 2014 - Jednou z listopadových her, jenž obdrží zdarma členové PS Plus, bude The Binding of Isaac: Rebirth.

  • 8. 9. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží zdarma v listopadu The Binding of Isaac: Rebirth.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
2. března 2015
Recenze