Články s tagem: multiplayer

Vyber si svého boha v multiplayeru God of War: Ascension

Jako obvykle, když jsem k nějakému multipalyeru nedůvěřivý, vyklube se z něj potenciálně...

Battlefield 3 bude mít prémiovou edici s mnoha bonusy

Zajímavý tah ukázalo EA ohledně Battlefieldu 3. 13. září totiž vydá Premium edici, která bude obsahovat plnou hru a zároveň službu Premium. Což znamená, že ke hře dostane kupec téhle edice všechny DLC expanze a jelikož by mělo jít o vydání, které má nalákat hráče, kteří prostě ještě multiplayer téhle hry neochutnali a nebo si netroufli, dokonce se jim část zbraní rovnou odemkne v rámci takzvaného Head-Start Kitu.

Crysis 3 představuje multiplayerový Hunter mód

Když už jste představili hru, pořád můžete ukazovat novinky, co se týče multiplayeru. Platí to i pro Crysis 3, která na tiskovce EA ukázala, jak bude vypadat zbrusu nový multiplayerový mód s názvem Hunter (což není zrovna vrchol originality, ale co také máte pořád vymýšlet).

První novinky ohledně multiplayeru CoD: Black Ops 2

Multiplayer je hlavním hraním motorem současných válečných FPS poté, co vyprchá většinou nevýrazný dojem z ne až tak dlouhé kampaně.

MMORPG TERA předvádí svá PvP bojiště

Uprostřed nakažlivého smíchu Asurů z Guild Wars 2, luštění hádanek v rumunštině v Secret...

Ukázka multiplayeru z XCOM: Enemy Unknown srší variabilitou

Původně jsem se podivoval nad tím, jak se má do tahovky XCOM: Enemy Unknown propašovat multiplayer, ale nakonec jsem po slovním popisu celého multiplayerového systému dospěl k tomu, že to může být celkem zábava.

XCOM: Enemy Unknown přijde s Deathmatch multiplayerem

Dvě mouchy jednou ranou zabili tvůrci z Firaxisu přidáním čerstvě oznámené multiplayerové složky do XCOM: Enemy Unknown. Jednak právě skrze Deathmatch mód nabídnou hráčům možnost zažít dobyvatelské pocity alienů obsazujících Zemi, a zároveň splnili sen marketingového oddělení 2K Games, které si přidání multiplayerové složky určitě přálo, aby se zvedla potenciální hodnota hry a dala se na to konto snadněji propagovat. Tím neříkám, že XCOM multiplayer bude na dálku smrdět vykonstruovaností, zvlášť když sami tvůrci se dušují, že jej ve hře chtěli mít od samotného začátku, právě aby hráči nabídli možnost být chvilenku v kůži zlovolného a expanzivními choutkami posedlého aliena. Ostatně, pokud nebudete chtít, nemusíte se Deathmatche v XCOMu dotknout ani pětimetrovou tyčí, protože nemá na singleplayerovou složku absolutně žádné napojení. Jak ale bude multiplayer konkrétně fungovat?