zavřít

Primal Carnage vrací dinosaury do boje proti lidem

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Poněvadž byla Primal Rage, společně s Clay Fighter a několika dalšími, již konvenčními, jedna z nemnoha bojovek, které mě kdy dokázaly oslovit, nemůže se nikdo divit, že ve mně název hry Primal Carnage vzbuzuje okamžitou asociaci. A ještě ke všemu je Primal Carnage rovněž titul s dinosaury, i když se samozřejmě nejedná o bojovku, nýbrž o multiplayerovou akci, v níž se na ploše pěti rozlehlých území odehrávají souboje původních obyvatel Země s lidmi.

Aktuální trailer zcela nevzrušeně upozorňuje na fakt, že Primal Carnage sjela včera z výrobního pásu a na Steamu je k mání každému, jehož fascinace dinosaury přežila pubertu. Ale právě takoví hráči se musí mít na pozoru, protože je Primal Carnage možná zbaví iluzí o tom, co se dělo, když ještě tyranosauři, stegosauři a jiní sauři vládli na zemi.

Primal Carnage žádný Battlefield nebo Call of Duty s dinosaury namísto teroristů. Primal Carnage je rozkročena někde mezi multiplayerovou střílečkou a online střílečkou, což je závěr, který podporují rozlehlé mapy, na nichž samozřejmě zuří líté boje, ale mají týmovou povahu a vyžadují jistou bojovou strategii a tím pádem i nějaký týmový roleplay od každého člena družstva.

K dispozici je celkem 10 hratelných tříd (pět pro dinouše, pět pro lidi) s unikátními skilly a schopnostmi. Hrát můžete z pohledu první osoby, ale kameru můžete klidně pověsit i za záda vašeho borce, potažmo za krk dinosaura. A na rovinu říkám, kdo bude v této hře hrát za lidi, má z dinosaurů skrytý komplex!

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: Primal Carnage

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.